Arkadaşlar Rahim Filmi Çektiren Var Mı? Çok Korkuyorum.

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve bengisu_nisa tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bengisu_nisa
  1. bengisu_nisa

bengisu_nisa papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar slm aranıza yeni katıldım iki aydır klomen ve çatlatma iğnesiyle tedavi oluyorum ama doktorum bu ayda olmazsa rahim filmi çektireceğim dedi.ama çok korkuyorum yakın bi zamanda çektiren var mı?birde ücretini merak ediyorum bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim....

2. 22 Mayıs 2009
  3. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben 1,5 sene önce istanbul da fertijinde çektirdim 400 lira. acımadı. çok az kasıklarda adet sancısı gibi bir ağrı oldu o da 1 dakika. bir de tam bugün çektirdim. ist şişli ecomarda 250 lira. hiç hiç ağrı olmadı. bu sefer ben de seyrettim. kasıklar sadece ilaç giderkn az kaşınır gibi oldu. sanırım büyük bir problem yoksa ve makinası yeni iyi bir merkezde çekilirse hiç ağrı olmuyor. benim ikisinde de olmadı. hele bugünkü hiç çekilmedi gibi a.s

4. 23 Mayıs 2009
  5. cillitosbik

cillitosbik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de iki ay önce çektirdim.Ama çok korktuğum için anestezi istedim.Erzurum -Şifada çektirdim. Anestezi istediğim için fiyat 215 lira oldu.Anestezi olmazsa 75-80 oluyor.Tabi sevkli gittim ve bir kızmını devlet karşıladı sanıyorum. Kimilerinin ağrısı olmuyormuş kimilerinin de çok ağrısı oluyormuş.Ben xbu ağrıyı daha bebeğimin sevincini yaşamadan xçekmek istemedim.
    Aslında her şeyden önce hsg çektirmek lazım bana göre.Kanalların kapalı mı açık mı olduğunu bilmeden klomen ya da başaka bir şey havanda su dövmeye benzer eğer kanallarda sorun varsa... Bir an önce çektir bence.

6. 25 Mayıs 2009
  7. bengisu_nisa

bengisu_nisa papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol arkadaşım çok haklısın bende senin gibi düşünüyorum bu ay gidip çektireceğim çünkü bir problem yoksa klomenlerin ve çatlatma iğnesinin faydasını neden görmedim şu ana kadar boşa kayıp doğru söylüyorsun aslında ilk bu film çekilmeli tedaviye başlanmadan önce böylece okadar ilacıda içmemiş olurduk.arkadaşım senin filmin sonucunda ne çıktı.inş.bi sorun çıkmamıştır.bana yazdıkların için teşekkürler.allah gönlüne göre versin en kısa zamanda her ne istiyorsan.

8. 25 Mayıs 2009
  9. bengisu_nisa

bengisu_nisa papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım çok sağol içimi rahatlattın senin sonuçlar nasıl çıktı çünkü iki kez çektirdiğini yazmışsın merak ettim.sakıncası yoksa yazarsan sevinirim.sağlıcakla kal.........

10. 25 Mayıs 2009
  11. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ilki temizdi, arada bebek yaşamadı kürtaj oldum, parça kaldı bir daha oldum vs. bu sfer ben istedim. ufak tefek birşeyler var ama öyle kötü birşey yok dedi çeken doktor. kendi doktorumla bugün görüşeceğim. makinası yeni güvendiğin bir merkez ise hiç ağrısı olmuyor. korkma. hayırlı olsun

12. 25 Mayıs 2009
  13. tubix

tubix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle geçmiş olsun.ben de senin gibi klomen tedavisi gördüm olmadı.2 kez rahim filmi çekildim birinde narkoz verdiler ikiside tıkalı çıktı.tüp bebeğe karar verdik tedaviye başladık tamamlamadan kendim hamile kaldım.düşük oldu.3. ye rahim filmi çekildim açık çıktı şimdi aşılama tedavisi görüyorum.rahim filmi biraz sancılı bişey 5-10 dak dişini sıkıcan artık yada doktorun kabul ederse bayıltılarak çekilirsin.Allah yardımcın olsun inşallah açıktır.:Saruboceq:

14. 25 Mayıs 2009
  15. mercanayse

mercanayse Guest

cnm ben bu ayın 5de aydın naysada çekildim 150 tl korkulacak kadar zor değil bebeiş için herşeye değer benimde 2 yıldır bebişim olmuyor ve hiç bi neden yok malesef

16. 25 Mayıs 2009
  17. bengisu_nisa

bengisu_nisa papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol canım umarım güzel şeyler duyarsın doktorundan.doktorunla görüştükten sonra beni haberdar eder misin?neler söyleyecek yada nasıl tedavi uygulayacak bilgim olsun bende çektirince sana yazarım.sağlıcakla kal...naniknanik

18. 25 Mayıs 2009
  19. bengisu_nisa

bengisu_nisa papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım onlar için herşeye değer fakat okuduğum başka yerlerde hep ağrıdan acıdan bahsetmişler o biraz beni etkiledi.ben ve eşim endişelendi.çünkü bazı yerlerde okudum bi kaç kanaması olan bile olmuş film çektirdikten sonra.Allahım inşallah sana en kısa zamanda bi bebiş verir.