arkadaşlar regl dönemim geçti 5 gün sonra hafif lekenmeler oldu anlamadım hamilemiyim

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve syavuzz tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : syavuzz
  1. syavuzz

syavuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar regl dönemim geçti 5 gün sonra hafif lekenmeler oldu anlamadım hamilemiyim acaba anlamadım

2. 21 Ekim 2009
  3. portakal_suyu

portakal_suyu Oğluşum Kollarımda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ümitlerini kırmak istemem ama açık konuşayım bunun arkası adet kanaması gibi geliyor bana,geçmişte yaşadıklarımı düşününce.

4. 21 Ekim 2009
  5. sebin

sebin mucizem geldi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence bir test yap yada hastaneye git test yaptır.böylece emin olursun.

6. 23 Ekim 2009
  7. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    olabilirsinde olmayabilirsinde başka ihtimal kalmadı dimi canım:)) şöyle bende de lekelenme olmuştu tam adet olacağım gün adet oldum sandım ama arkası gelmedi 15 gün sonra adet odum yani buradaki arkadaşlarımın deyimiyle kimyasal gebelik geçirdim ama doktora filanda gitmedimbaşka belirtilerimde vardı...bide yine lekelenme yaşadım ama 1-2 saat sonrada devamı geldi yani adet oldum diyeceğim oki biraz bekle zaten herşey açığa çıkar:)

8. 21 Kasım 2010
  9. hejin

hejin UMUDUMSUN BEKLİCEM .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba arkadaslar ben yenı katılıyorum benım adetım 14 de geldı pazar günü ama 1 gün kanamam geldı sonra 3 gün sadece kahve rengı akıntım oldu cok az mıkdarda ve normalde 19 nda adet olmalıydım .. sızce hamılemıyım ınsallah öyledır cünkü 7 aydan berı artık olsun ıstıyoruz hayırlısıyla allahım ısteyenlere nasıp olur ınsallah :KK43: