Arkadaşlar Rezene çayını veya Humana Tee cayını Doğuma bir gün kala kullansak olur mu

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Yeldaa25 tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Yeldaa25
  1. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar biliyorsunuz ki sezeyan ameliyatından sonra hemen süt gelmiyor. Sütün gelişini hızlandırmak için, humana cayını veya rezeneyi 1-2 gün kala içmeye baslamalı mıyım ? Ayın 17 sinde sezeryan ile miniğime kavuşacağım aç kalmasını istemiyorum. Bir de sütüm hemen gelmezse hangi mamayı vereceğimi bilmiyorum yanıma hangi mamayı götüreyim? Marka tavsiyesi olan var mı?bilmiyorumkismile:KK46:

2. 1 Ağustos 2010
  3. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende çarşamba günü sezeryan olcam ama bende kendimi sütüm olcakmış gibi şartlandırdım b iberonda almıycam çantama zaten ihtiyaç olursa alırız bi tane ama elimden geldiğince sıksık emzircem kızımı iki gün içinde gelir inşallh sizinki normalmi episuralmi olcak ben çok kararsızım

4. 1 Ağustos 2010
  5. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslında daha anestezi konusunda hiç konuşmadık ben bebeğimin cıktığı anı görmeyi çok isterim ama epiduralin yan etkilerinden de korkuyorum bir de ameliyatı canlı canlı izlemek nasıl bir duygu olur sonrasında bunu atlatabilir miyim bilmiyorum. Genel anestezide de uyanmak biraz daha güç sanırım yani uyanınca kendine gelmek zor oluyormuş. ilk ayağa kalkarken aşırı bas dönmesi filan oluyormuş. Kararsızım açıkçası bütün tetkikler yapılınca doktor en doğru kararı verir sanırım.

6. 1 Ağustos 2010
  7. nacize

nacize Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bir kararsızda ben:ecrin_bebek:
    arkadaşlar bebeğim ters olduğundan dolayı bu hafta içi sezeryen olabilirim
    ben kaan kocatepeyi dinledim süt hemen gelir diyor halk arasnda olan bi inanç süt gelmez die iki ablamda sezeryen oldu ama süt verdiler sadece almakta bebekler biraz zorlandı ama hemşire gayet güzel aldırdı..

8. 1 Ağustos 2010
  9. Yeldaa25

Yeldaa25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallahh foşur foşur gelir sütlerimiz..:KK46: