arkadaşlar rica etsem bir dakika bakarmısınız

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve EU3 tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

herkese öncelikle mrh.arkadaşlar bebeklerimzin küçülen kıyafetlerini yada ne biliyim kullanmadığınız eşyalarını ihtiyaç sahiblerine vermek isterseniz bana mesaj yazın lütfen bulunduğum çevrede intiyaç sahibi olan bir çok kadın var.haberleriniz bekliyorum kızlar eğer göndermek isterseniz özelden adresimi yazarım.hepinize şimdiden teşekkür ederim.

2. 23 Aralık 2008
  3. kreeft

kreeft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok duyarlisin...ben sana yollayamam,uzak oldugu icin...ama tr gelince ihtiyac sahiplerine ulastiricam zaten....

4. 23 Aralık 2008
  5. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    duyarliligin icin tebrik ediyorum seni..

6. 23 Aralık 2008
  7. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim çok tebrik ederim seni ben görümceme verdim küçülmüşleri onunda bebişi olacak ama yine bişey olursa sana mutlaka ulaşırım...................

8. 24 Aralık 2008
  9. ceylasya

ceylasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    113
    canım çok duyarlısın ama genelde hekezin yakını falan oluyo ona veriyo ben ilk 3aylık dönemde görümceminkileri kullandım ve bi çok arkadaşımda hamile:CüvCüv:

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:bıcır bıcır bebeişler geliyooo:KK46:

hihoyyyt

10. 24 Aralık 2008
  11. liva1017

liva1017 Guest

canım benim ablamında ikizleri olacak bende ona saklıyorum bu duyarlılığın için tebrikler

12. 24 Aralık 2008
  13. sherry456

sherry456 Guest

aslında ikinci çocuğum olur belki diye saklıyorum bazılarını ama bazılarınıda vermek istiyorum bana özelden yollarsan adresini biraz daha biriktip yollayabilirim.

14. 25 Aralık 2008
  15. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    duyarlılıgın cok güzel ama mutlaka herkezin etrafında vardır zaten ihtiyacı olan ve olacak kişiler bunu hatırlatıgın icin sagol

bende gecen gün kızımın kücük neyi var neyi yoksa hepsini verdim 6aylık dogum yapıcak eşimin iş arkadaşının hanımına daha hic bişi alamadım dedi durumları yoktu kıyafetleri artı kızımın kalan bezlerinide verdim şampuan pişik kremi hatta gögüs kremimi bile verdim aklınıza ne gelirse ama duası ve kadının cok sevinerek aglaması bile benim icin en büyük şeydi ihtiyacı olana vermek dualarını almak gercekten cok önemli..

16. 25 Aralık 2008
  17. minenil

minenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mutlaka hepimiz yapıyoruzdur ama yine de birkez daha hatırlattığın için teşekkürler.ben kızımın küçülen kıyafetlerini teyzemin temizliğine gelen bayanın kızına veriyorum o da doğum yaptı yapacaktı belki de yapmıştır. benim ilk çocuğum ama yine de evde tutup ne yapçam şuan işime yaramayan kıyafetleri boşuna yer işgal ediyo Allah kısmet eder 2.yi verirse o da yenilerini giyer hem:KK66: