arkadaşlar saç rengim konusunda yardım bekliyorum:(((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve aysecolluoglu tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : aysecolluoglu
  1. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar saç rengim hakkında yardım istiyorum.benim saçım çikilata kahve açık kahve karışımı ama koyu ,uçları daha koyu çünkü siyah boya vardı .diplerden 15cm kadar kendi saçım uzayınca siyah yerlere açıcı yaptım 6 ay önce,ama çok bekletmedim yıpranması diye o yüzden koyu kaldı.üstüne çikilata kahve boyadım iki kez,açıcıdan dolayı galiba biraz aralarda kızılımsı parlamalar var en son çikolata kahve ve açık kahveyi karıştırıp boyadım bir buçuk ay önce.benim istediğim renk,bu tür bir bir renk bunu nasıl elde ederim?

Ekli Dosyalar:

2. 26 Kasım 2009
  3. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saç rengini tekrardan açıcıyla açman lazım ama sen evde yapma bu işi kuaförde açsınlar bu resmi de yanında götür orda boyarlar saçını

4. 26 Kasım 2009
  5. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ama bu resimdede kızılmsı parlamalar yok mu , yoksa banamı öyle geliyorCADIARZU

6. 26 Kasım 2009
  7. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    ya evet hafıf kızılımsı gıbı ama kahvelık daha cok, benım sacımda acık kahve sadece uclar bıraz daha koyu bu resımden bıle acık dıyebılırım ekleyebılırsem sacınım resmını ekleyecegım o zaman daha anlasılır olur galıba

8. 27 Kasım 2009
  9. pipirikli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    anladım sanırım saç renginizi .saçı tekrar açmaya gerek yok sanırım zaten aralarda kızıllıklar var istediğiniz boyadada var ,gerek yok yani açmaya , ama şunu düşünün yarın öbürgün renginizi değiştirmeye karar verirseniz yine zorlanırsınız şuanki gibi kızıllı bir boya olduğu için. yok sorun değil derseniz bu rengin nasıl elde edileceğini bulmak lazım , ben düşündüm düşüüüünndüm ama bulamadım, ya bu herşeye benziyor dur ben azcık daha düşüneyimkaydirigubbakcemile3 [ kumral yazıyor ama yok , bu tek başına kumral olamaz]

Son düzenleme: 27 Kasım 2009
  10. 27 Kasım 2009
  11. pipirikli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bunları bir araştır istersen, ama ben kullanmadım bunları , sadece benzettim istediğin renge [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 27 Kasım 2009
  12. 27 Kasım 2009
  13. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bugün kolestonun gizemli kahvesini bu renge çok benzettim..foto koycaktım ama hep eski boya kutusunun fotosu var nette..bi bak derim tatlım markette fln rastlarsankaydirigubbakcemile5 rengin kumral olmadığı da aşikar bu aradaa.s.

14. 27 Kasım 2009
  15. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağolun arkadaşlar ben küllü kahveye boyasam iyi olacak kızıllık turunculuk istemiyorum ama koyu renkte istemiyorum küllü açık kahve boyamayı düşündüm ne dersiniz?

16. 27 Kasım 2009
  17. pipirikli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben süper bir renk derim , öyle bir renk varmı peki küllü açık kahve, varsa hangi markada var bende öğrenebilirmiyim ayşe ?

18. 27 Kasım 2009
  19. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım Loreal Recital Preference'ın ultra açıcılı küllü kahvesi var ama açık kahvesi yok ya donnamoda diye bir site var orada saç bakımı bölümünde neredeyse her marka boya var