Arkadaşlar saçımı boyattım dün ama ço kötü oldu:(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve TUTKUK tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : TUTKUK
  1. TUTKUK

TUTKUK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim saçım koyu kestaneydi. Kendim kumral ve koyu kumral almıştım.cesaret edemedim ve kuaföre sürdüreyeyim dedim. Kuaför saçımın bir ton bile açılmayacağını dipten çıkan saçlarımın uçların farklı renk alacağını falan söyledi. Oreyelle açalım dedi. Baya bi teredüt ettim ama kımralı çok istediğim için tamam dedim. Oreyelle açıldı. Turuncu gibi bişey oldu.sonra kumralla koyu kumralı karıştırıp sürdü.sonuç hüsran. Dipler oreyelli kalmış gibi bakır açık ama çok açık kızıl orta yer koyu kumral uçlar küllü açık kumral (yeşil gibi bazı yerler) ve aralarda sarılıklar var. Foto koyamıyorum. çekmedim. Hemde iş yerindeyim şuan. Ben görünce şok tabi...boyayalım tekrar dedi. Telefi ederiz dedi. Ben para alacak mı gibi sordum yarısı senden yarısı benden dedi.para vermelimiyim. Bu saç nasıl kapanır. Bu kadar oreylle açılmışken koyu olmasınıda istemiyorum.ne renk olsa ii olur. şuan bu iğrenç saçla işteyim. Ya öğlen yemek arsı yada akşam iş çıkışı gideceğim kuaföre tekrar...

2. 2 Temmuz 2010
  3. TUTKUK

TUTKUK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yokmu yardımcı olacak kımse?

4. 2 Temmuz 2010
  5. aynurarda.

aynurarda. aynurarda Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ne parası saçını ne istemişsin ne yapmış bide para mı vereceksin.daha iyi bir kuaföre git danış bence hiç olmadı koyu bir renk boya kurtul

6. 2 Temmuz 2010
  7. TUTKUK

TUTKUK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Offfffffffff ya. KuafÖrlrden nefret edıyorum

8. 2 Temmuz 2010
  9. jaippur

jaippur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    birere saçını o hale o getirmiş para sakın verme sen sormakada ata etmişsin mahvettiği saçı düzeltecek tabiki ya evet kendin evde boyama diye kızarlar adma al işte onlar ne yapıyorlar

10. 2 Temmuz 2010
  11. TUTKUK

TUTKUK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Her defasında bıdaha saÇ boyatmıcam dıyorum yıne gıdıp gıdıp kendı paramla rezıl olup gelıyorum. Oreyelle aÇıldı zarar gÖrmesınemı ÜzÜleyım yoksa gıden parayamı. Evet sormasam olurduda galıba ben telafı ederız demesını bekledım. Hangı ren yaparkı Şımdı bu saÇı....

12. 2 Temmuz 2010
  13. dersane

dersane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bence saçlarını kumralla boya.Açık renkler kapatmaz.Koyu kahve falan sürme,çünkü o kadar açtırdığın boşa gider.Bir süre kumrala devam et renk tam oturur zaten.

14. 2 Temmuz 2010
  15. joeyfun

joeyfun şükür kavuştukk Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    238
    bencede kumral ii olur ve kuaföre para vermee yazık etmiş zatenn

16. 2 Temmuz 2010
  17. merve_emel

merve_emel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence hatta bu tür kuaförlerı ısmını vererek deşifre et ki, hatası karsılığında düzeltmek için para isteyen bu yerlere, yolu düşenler dikkatli olsun..sanada çok geçmiş olsun çok sinir bozucu bi durum tahmın edebılıyorum

18. 2 Temmuz 2010
  19. saysaybitmiyor

saysaybitmiyor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Benim kuaförüm sacimi yipratmadan siyahtan bakira döndürebildi demek ki isini bilen cok iyi yapabiliyor. Suc senin kuaföründe. Oyüzden para falan kesinlikle verme ve hemen kuaförünü degistir.