arkadaşlar sizce hamilemiyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve simeray tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : simeray
  1. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim yumurtlamada sorun var adet düzensizliğim var. 2 aydır hiç bir ilaç kullanmadım. kendi haline bıraktım herşeyi. en son 8 mayısta regl olmuştum. zaten adet düzensizliğim var. o yüzden çok umutlu değilim ama hala regl olmayınca bu sabah bir test yaptım.

9 gibiydi saat. ilk dakikada tek çizgi vardı. sonra dışarı çıktım. saat 1 gibi geldim. testi atıyım derken bir baktım 2. çizgi çok silik bir şekilde ...

şimdi tekrar bir test daha yaptım. tabi ilk idrar olmadı bu ve tek çizgi çıktı.

yarın tatile çıkıyoruz. sizce hamile olma ihtimalim var mı?

2. 29 Haziran 2009
  3. eslos

eslos Bir Sen Bir Ben Bir de? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bildiğim kadarıyla ilk 5-10 dk.dan sonraki sonuçlar çok önemsenmez ama emin olmak istiyorsan bence bir kan testi yaptır canım ona göre rahat rahat tatiline çık, Allah gönlüne göre versin a.s

4. 29 Haziran 2009
  5. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok fazla bekleyince geçerli olmuyor maalesef testler
    banada çok bekletince bi kaç kez çift çizgi çıkmıştı

6. 29 Haziran 2009
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    çok beklemiş test oyüzden çıkmıştır ikinci çizgi,zaten üzerinde de yazar 15 dk.dan sonra dikkate almayın diye
    ama sen yine de yarın sabah idrarıyla test yap bakalım cnm garantiye almak için

8. 14 Temmuz 2009
  9. okyanusx

okyanusx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm ben 1 bucuk aylık evlıyım en son gecen ayın 19 da reglı oldum daha gunum gelmedı ama mıde bulantılrı halsızlık uykuya egılım basladı bende test yaptım 2.cızgı sılık cıktı sızce durum nedır?

10. 14 Temmuz 2009
  11. ummahan_d

ummahan_d miniqim kübra'm kollarmda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    simeray hamile değilsin .. bir defa daha tekrarla testini öle çık tatiline için rahat olsun ..
    okyanusx hamilesin canım hayırlı olsun

12. 22 Temmuz 2009
  13. vadideki_zambak

vadideki_zambak rabbim korusun seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya idrara geçmişse bthcg hormonu 2. çizgi çıkıyo mesala ben regli olmama 3 gün vardı idrar testi yapayım dedim çok çabuk çıktı ikinci çizgide ve canım adet ağrıları biraz daha şiddetlidir ve sancılar biraz uzun sürer ama hamileysen eğer bu ağrılar tutup hemen geçiyo bende 2 aylık evliyim çok şükür hamileyim alllah herkese versin biraz tecrübe kazandım bu konuda

14. 23 Temmuz 2009
  15. ecee1988

ecee1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar bana da yarıdm edin benim şimdi geçn ay reglim 22 si gibi merhaba dedi tam olarak 23 haziranda olmuştum 6 temmuz da erkek arkadaşımla birlikte oldum ama hiç gelmedi bana yani şimdi de regli olmam lazım sivilceler her şey çıktı ama hiç bir belirti yok dün ayin 22.itibari ile test yaptım wondfo diye bi markadan tek çizgi çıktı bugünde hiç bir şey yok sadece göğüs uçlarım acıyo be hafiften bezeler belirmiş durumda azcık sizce varmıdır benimde öle bi durumun lütfen yardım edin istemiyorum.ıçine gelmediği halde hamile olma durumum var mı hiç bir belirtim yok yemeklere karşı istek,mide bulantısı nolur yardım edinnnnnn

16. 23 Temmuz 2009
  17. ecee1988

ecee1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok endişeleniyorum arkadaşlar bilgisi olan yok mu?

18. 23 Temmuz 2009
  19. merveburc

merveburc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım tamda yumurtlama gününde ilişkiye girmişsin,adet belirtileriyle çok benziyor hamilelik belirtileri ben anlamakta güçlük çekmiştim,eminsen spermlerin içine girmediğine sorun yok demektir,ama sunuda unutmamak gerekirki hamile kalmak için kabul eden yanlızca 1 hareketli sperm...