arkadaslar size ihtiyacim var

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve BenGulsu tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : BenGulsu
  1. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    mrb annisler yada heycanla hala bebisini bekleyen arkadaslarrr,kizlar bugün oglusumu doktora götürdük oglusum daha 1haftalik hastenden ayrilirken doktorllarin herseyi saglam demesine ragmen bugün doktor hamilelikte d vitaminin eksik dedi ve kötü haber oglumun kanrindaki kemikler yani kaburgalar birlesmemis tam olarak.bir damla verdi 1yasina kadar kullancak d vitemini saglicakmis ama kesinlikle 1yasinda ameliyat olmaliymis.senağlamasenağlamaay cok morelim bozuk kizlar yavrum gözümün icine bakip gülüyor nasi böyle oldu anlamiyorum. bu arada ben normql dogum yapmistim bebgimi vakkumla cekmislerdi doktorun dedigine göre ben sezeryanla dogum yapmaliymisim ya cildircam benim aptal doktorum hamileyken hersey normal dedi:kızgın:cok üzgünümya esim bisey olmaz ameleyetla gecicek demesine ragmen olmuyor icim yaniyoryaaaaa siz bi akil verin kizlaryaaaaaaasenağlamasenağlama

2. 27 Ocak 2009
  3. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Cok uzuldum. Allah sifa versin. Insallah 1 sene sonra ameliyata gerek kalmaz. Uzulme diyecegim ama mumkun degil tabi. Ama sutunun gitmemesi icin soguk kanli olman lazim. Allah yardimcin olsun.:Saruboceq:

4. 27 Ocak 2009
  5. EU2

EU2 Guest

cnaim benim cok üzüldüm ins. hersey yoluna giricek bebisin sagligina kavusucak
    dualarim sizinle
    doktoruna suc duyurusunda bulunamazmisin cnm ? nasil olurda bunu görmezler yaaa :KK43:
    sen dikkat et cnm kendine sütüne bisey olmasin

6. 27 Ocak 2009
  7. nazlxixcan156

nazlxixcan156 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gülsücüm üzülme canım Allah çaresiz dert vermesin.çok geçmişolsun inşallah düzelicek Annesi yavrun sen üzme kendini.sütün kaçmasın

8. 27 Ocak 2009
  9. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun çok üzüldüm mesajınızı okuyunca kıyamam allah yardımcınız oldun.

10. 27 Ocak 2009
  11. estel

estel Guest

öncelikle çok geçmiş olsun..
    d vitamini bütün bebeklere 2. haftadan sonra verilir.. o konuda tedirgin olmanıza gerek yok..
    bence bebeğinizi bi doktora daha gösterin...inşallah gerek kalmaz..
    ayrıca şunuda söylemeliyimkii bebeklerimiz bizden çok daha dirençli..ve problemleri daha rahat atlatıyolar..
    bence doktorunuz öngörüde bulunmak için acele etmiş..
    gönlünüzü ferah tutun duayla halledilmiyecek şey yok..
    sakın canınızı sıkmayın sütünüzde problem olmasın..
    ayrıca bebeğiniz üzntünüzü direkt alır..
    tekrar çok geçmiş olsun...

12. 27 Ocak 2009
  13. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun işallah ameliyata falan gerek kalmadan düzelir sen moralini düzgün tut iyi düşünelişmki iyi şeyler olsdun dimi bebeğini bol bol emzir canım Rabbim işallah yardımcınız olacaktır.

14. 27 Ocak 2009
  15. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    cnm ya geçmiş olsun inşallah düzelir kendiliğinden

16. 27 Ocak 2009
  17. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    cok sagolun arekadaslar üzülmemeye calisiyorum aklimdan atiyorum diyom ama elim de deigl iste cok sagolun kizlar

18. 27 Ocak 2009
  19. ezra2001

ezra2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun ,insanın elınde deıl üzülmemek ama önemlı olan çaresının olması buda senın için en büyük teselli bence,d vitamını arkadaşın dedıği gibi hepimiz kullanıoruz,bence sen başka bır dr a daha göster,olan biten için nie neden die sorarak sütünü kesme,bebeğin için iyi olmalısınkı faydan olsun,tek ihtıyacı sensın çünkü,