arkadaşlar sonunda taburcu oldum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve firstNimbus tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : firstNimbus
  1. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    evet arkadaşlar geçen on günün sonunda evime döndüm.geçen çarşamba günü doktorumun zoruyla(hiç ağrım olmadığı için) hastaneye yattım.9 ayrı doktor ultrasonla bakıp rahimde hiçbirşey olmadığına karar verince dr.um yinede ne olur ne olmaz tüplere hemen dokunmayalım deyince önce cuma günü kürtaj yapıp patolojiye gönderdi o yinede orda olsun diye ümit ederken ben patoloji sonucunda rahimde gebelik olmadığı için aslında biryandan sevindim .çünkü rahimde olup henüz kendini göstermemiş olduğu ve yaşama ihtimali olan bir bebeği aldıkları için eminim çok daha fazla üzülecektim.kürtjdan sonra benim b hcg 31000 e çıkınca doktorum artık ameliyata girmek zorunda olduğumu söyledi çünkü sol tüpümün bitiş noktasına yakın bir oluşum gözüküyordu.4 gün önce ameliyat oldum ve bebeğin orda olduğu ve geceleyin tüpü patlatmış olduğu ortaya çıktı.işte benim başımdan geçenler bunlar arkadaşlar.bu geçen süre içinde beni merak etmiş olduğunuzu okudum ve çok duygulandım inanın.o yüzden başımdan geçen herşeyi birbir anlatayım dedim. hepinizin duaları için çok teşekkür ediyorum tek tek hepinize.doktorlar ne kadar şaşırırsa şaşırsın bu süre içerisinde hiç ağrı sızı çekmememin nedeni bence sizlerin o güzel dualarınız. allah hepinizden razı olsun. şimdi artık hızla düzelme ve yeniden deneme için gün sayma zamanı.hepinizi çok seviyorum arkadaşlar

2. 22 Şubat 2009
  3. rrose

rrose oğluşu 1 yaşında Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim geçmiş olsun ben çok merak ettim bhcg demi sorun görüp hasteneye yatırdı doktor seni tüp müydü ya bende yeni hamileyim ve keseyi görmek için gün sayıyorum o kadar tedirginimki gerçe hafif batmalar dışında ne ağrım ne kanamam ne lekenme hiçbişi yok ama korkuom bebeğime bişi olucak die

4. 22 Şubat 2009
  5. aysun76

aysun76 Guest

geçmiş olsun sevgili lansor , doktorunun işini ciddiye alışı ve tecrübesi senin için çok iyi olmuş

6. 22 Şubat 2009
  7. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim b hcg son ana kadar çok düzenli artış gösterdi benim kesemin görülme zamanı geldiğinde rahimde kese yoktu. o şekilde anlaşıldı durum.sen sakın öyle tedirginlikler yaşayıp kendinide bebeğinide üzme ortada birşey yokken canım

8. 22 Şubat 2009
  9. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun arkadaşım vallahi verilmiş sadakan varmış birde doktorların gerçekten olayı çok önemsemişler ama her şey biz insanlar için sağlığına kavuşmuşsun ne güzel allahım tekrar güç kuvvet versin bu zorlu yolda ve yeniden bol şans versin

tekrar geçmiş olsun hoş geldin a.s.

10. 22 Şubat 2009
  11. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Canım çok geçmiş olsun rabbim sabır versin gerçekten yaşadıkların zor rabbim inşallah tez zamanada mucizelrimize kavuşmamızı nasip etsin
    inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

12. 22 Şubat 2009
  13. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım.dr un ilgisi çok güzel.ben dış gebelik sebebiyle az kalsın ölüyordum.sağ tüpüm patlamış ve dışarı hiç kanamam olmadı.gebe olduğumun farkında da değidim çünkü adet olmuştum.ve kasık ağrısıyla gittim dr a.üşüttüm idrar yollarımda enfeksiyon var sandım.hastaneye gittim dr muayene ederken kusmaya başladım ve baygınlıklar geçirdim.2 ünite karın boşluğuma yayılmış.şoka girmeme dakikalar kalmıştı.dr agitmesem 1 saat içinde ölecekmişim.apar topar ameliyata aldılar beni.tüp bebekte de olabiliyor malesef bunlar.tekrar geçmiş olsun...
    toparlanman için 7 ay önermişlerdir.İnşallah diğer sefer bebeğine kavuşursun....

Son düzenleme: 22 Şubat 2009
  14. 22 Şubat 2009
  15. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkürler ederim arkadaşlar evet sağolsun doktorum çok dikkatliydi.bebeğimin gidişi dışında çok ucuz kurtuldum.gerçi kontrolüm haftaya ve o zaman dr. a da soracağım ama daha önceden böyle dış gebelik geçirmiş arkadaşlar sizlere ne zaman izin verildi yeni deneme için paylaşırsanız çok sevineceğim

16. 22 Şubat 2009
  17. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok geçmiş olsun. Allah hayırlısı ıle tez zamanda bebeğinin yerini doldursun..

18. 22 Şubat 2009
  19. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım verilmiş sadakan varmış ne mutluki sağlığın yerinde çok şükür çok ama çok geçmiş olsun arkadaşım Rabbim tekrarını yaşatmasın kendine iyi bak arkadaşım