Arkadaşlar söz kıyafeti için terzi arıyorum. yardımlarınızı rica ediyorum...

Konusu 'Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri' forumundadır ve ykyy tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : ykyy
  1. ykyy

ykyy veee inşALLAH...(: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar. Yazın sözüm ve nişanım var belirli aralıklarla. Sözde ve nişanda giymek için kıyafet beğendim ve arşivime koydum. diktirmeyi düşünüyorum söz kıyafetimi bi nevi söze hazırlık. sizden ricam arkadaşlar ıstanbul Avrupa yakasında güzel bi terzi arıyorum. eğerki çevrenizde yada bildiğiniz birileri var ise yönlendirebilirmisiniz? yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.. Konuyu okuyup ve yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum..

2. 15 Mart 2010
  3. smyraaa

smyraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    88
    mrb cnm geçen haftalarda bnde terzi arayışı içindeydim. fatihte bi çok moda evine baktık hep uçuk fiyatlar aldık, diktirip kiralarsanız 1200,alırsanız 1500 dendi genelde. hatta bi yer kiralamaya 1700 dedi:) sonunda istediğim modeli istediğim fiyata bulamıcağmı düşünüp ewe döncekken son olarak buraya da bakalım diye girdiğmiz bi terziyle beğendiğim bi modeli 600e anlaştık. istersen adresni telni wereblirim msjla

4. 17 Mart 2010
  5. ykyy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet fiyatlar çok pahalı..

verirsen çok memnul olurum. teşekkür ediyorum..

6. 17 Mart 2010
  7. sinemxs

sinemxs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    symraa bana da söyleyebilirmisin gittiğin yeri

8. 19 Mart 2010
  9. smyraaa

smyraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    88
    canım ben de tesadüfen gittiğim için inş güzel anlatabilirm. Fatihte mağazaların bulunduğu merkezi bir cadde varya onun başlangıcında. kendi dar bir girişten girince 2.katta tabelası girişte ama dedimya küçük olduğu için görmeme ihtimalin war o yüzden karşısına göre tarif edim. yolun karşısında pembe bir bina var, vakıfbank var. vakıfbankın tam çaprazında kalıyor cnm (o cadde de bi şubesi varmış vakıfbankın orayı bulursan kolay olur inş.)
    Akat terzi, bnm adımda sümeyra, gidersen bnm gönderdiğimi söyleki belki bana da indirim yapar müşteri gönderdiğim içinkaydirigubbakcemile5

10. 20 Mart 2010
  11. ykyy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim sümeyra söylerim elbette :)))