Arkadaşlar şu mesajı bir okuyun konusunda ki karşılıklı yazışmalar

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Slinn tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Slinn
  1. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Sen evlimisin canim?

2. 26 Nisan 2009
  3. EU2

EU2 Guest

Şaka mı bu soru ?kaydirigubbakcemile3

4. 26 Nisan 2009
  5. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Yoo saka degildi firopilinde evli yaziyor ama sorma geregi hisetdim yanlis yazmis olabilirsin diye ..

Neden diyeceksin, hemen yazayim sen esinden bu kadar cabuk vaz gece bilirmisin?

6. 26 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

Yapmayın Allah aşkına hangi aklı başında bir kadın böyle bir çirkin olay başına gelip boşanma kararı aldığında "aman allahim cok sukur bu bir firsat kurtuluyorum" ya da "elime gecen bu firsati degerlendirmeye calisiyorum " diye düşünür ???:kızgın:

Kimse yuvası yıkılsın istemez elbet.Ama bazı şeyler olur ki insan bu kararı vermek zorunda kalır.....

Sizi çok affedici gördüm..

8. 26 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Ben de size hayret ettim açıkçası...

Ben eşimi çok seviyorum ama beni aldattığında onu affedebilicek kadar değil...

Evet kolayca vazgeçerim beni aldatırsa...

10. 26 Nisan 2009
  11. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    uzun zamandir bu formu okuyorum eminim sende okuyorsundur (realdede ayni sekil) o kadar kadin var bir sekilde yuvasini kurtarmaya calisiyorlar kaynanalarina eslerinin onlari yaptiklarina katlanarak , haa dogrumu sence dogru olmaya bilir bence dogru olabilir o herkezin kendi dusuncesi ama bir emek veriliyor sonucda aninda koparilip atilmiyor hicbirsey bu arkadasimizda gece mesaji gordu ve sabaha bosanma karari verdi kendi dusuncesi kendi evliligi hic birimizi ilgilendirmez ama seen bir kadin bu kadar cabuk esini gozden cikaramaz cok aci birsey bu esiyle konusmaya bile gerek gormedi benim icin X kadinin soyledikleri onemli diyor benim icinse esimin soyledikleri ve benim hisetdiklerim onemlidir...

12. 26 Nisan 2009
  13. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

sizi kizdirmayacaksam kac senedir elisiniz sora bilirmiyim?

ve hici aklina gelmez esime sorayim oturayim konusayim o ne anlatacak belkide beni ikna edecek diye?

14. 26 Nisan 2009
  15. EU2

EU2 Guest

Herşeyi açıkça ispatlarıyla görmüş ,değerlendirmiş,peşine düşmüş,araştırmasını yapmış..Kusura bakmayın ama sizinle dünkü konudaki mesajlaşmamızda anlattığınız konuda ( Kapodokya gezisi konusu )eşinizin söylediklerini sorgulamaksızın inanmanız gibi bir durum oldu bu anlattığınız...

Kadınlar gözlerini açık tutmalı ve kocaları da olsa erkek yalanlarına kanmamalı....

16. 26 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Benim kaç yıllık evli olduğumun önemi yok...1 aylık da evli olsam 80 yıllık da evli olsam düşüncelerim değişmez..Böyle gördüm ,böyle yetiştim ben..

Eşiniz daima ve her zaman sizi her halukarda ikna edebiliyor olabilir.. ...Herkes ikna olmuyor işte...

Allah kimseyi bu boşanma olayına bu raddeye getirmesin inşallah...

18. 27 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

Bence siz de bu kadar kolay ikna olmayın....:1closedeyes:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.