arkadaslar tavsiyelerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _zeynep_ tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : _zeynep_
  1. _zeynep_

_zeynep_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklaşik ıkı yıldır evlıyım ve esım benı bıkaz kez aldattı hep duzelır umuduyla bekledım evlılıgımde bu aldatma konusundan baska bı sorunum yok hatta boyle bısey yasanmasaydı cok mutlu cok huzurlu bı evlılıgım vardı dıyebılırım ama malesef artık oyle degıl hergun kavga sıddet huzursuzluk daha 24 yasındayım ama pskolojim alt üst oldu.Neyapacagımı şaşırdım ailem ayrıl dıyo bende sevdiğim için bırakamıyorum aklımda tek ve son bi care geliyo eşiminde sağlıklı biri olduğunu düşünmüyorum bu yüzden aklıma gelen son care aile danışmanlıgı pskolojik destek almak sizce bunun faydasını görürmüyüm eşimde deişmeler olurmu.ve istanbul avrupa yakasında bana bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek ve tavsiye edeceğiniz psikoloklara ihtiyacım var.

2. 11 Şubat 2010
  3. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    esiniz sizi bir kac kez aldatiyor, aileniz arkanizda ve size bosanin diyor ama siz hala esimi seviyorum, duzelmesini umut ediyorum diyorsunuz...burada biz ne dersek diyelim siz yine esimi seviyorum ayrilamam falan diyeceksiniz...o yuzden benim size ilk yorumun su: esinizin duzelmesini bekleyin, daha cooook beklersiniz! henuz iki yillik evliyken bir kac kez aldattiysa onumuzdeki yillarda bu rakam 6-7 ye katlanir ama eminim siz yine esinizin duzelmesini bekliyor olursunuz :umursamaz:
    silkelenin ve kendinize gelin! esinize tekmeyi vurun, hayatinizdan cikarin gitsin! kendinize yazik etmeyin, yillar sonra bu adami neden cektim diye cok pisman olacaksiniz bundan emin olun. sizin gibi kadinlari anlamakta gucluk cekiyorum. bu ne kendine guvensizliktir ki uc kurus etmeyen, size es yerine insan yerine koymayip aldatan adamlarla hayatinizi heba ediyorsunuz????? sevgi mevgi demeyin bana boyle sevgi mi olur hic...

4. 11 Şubat 2010
  5. zlato

zlato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşinizi değil ilk önce kendinizi sevin ve böyle bir eşe bir gün daha ömrünüzden harcamayın...

daha çok gençsiniz...ömrünüzü sizi hal etmeyen birisi içim harcamayın...

herşey o kadar açık ve netken neden hala bekliyorsunuz ben de buna anlam veremiyorum

6. 12 Şubat 2010
  7. PatikliPenguen

PatikliPenguen Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    kendıne yazık etme cnm bence

8. 12 Şubat 2010
  9. _zeynep_

_zeynep_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne kadar aptalım dimi biliyorum hep kendimi kandırıyorm düzelir düzelir diye gerci tek sebep buda degil aslında ailem tamam sahip cıkıyo ama suan boyle daha sonra boyle olucagını zannetmıyorum onlarda benı suclayacak bız sana evlenme dedık dınlemedın kendın ettın kendın buldun bırde bızım orası cok kucuk bıyer herkes bırbırını tanır evlenıp ayrıldıgın zaman arkandan gulerler dedıkodu yaparlar ayrıca bı ısım yok meslegım yok maddı yondende dusunuyorum bılmıyorum ne yapacagımı ben onu tanıdıgımda 17 yasındaydım gozumu onda actım ılk onu sevdım kolay degıl bı anda sılınıp atılmıyo ama onunla bır omur gecmeyecegenıde bılıyorum cıkmazdayım...

10. 12 Şubat 2010
  11. PatikliPenguen

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    herseyde bır hayır varıdrı bence o güzel yllarını karartma bence bndan sonra istedıgın hayata kavusursun belkide umut et yıtırme

12. 12 Şubat 2010
  13. _zeynep_

_zeynep_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ins canım inş umudumu yitirmemeye çalışıyorum

14. 12 Şubat 2010
  15. PatikliPenguen

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    insallh umutsuz oldkca hayatı zindan edersın kendıne cnm

16. 12 Şubat 2010
  17. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Pek yapılabilecek birşey yok gibi. En ağır şeyleri yaşamışsınız. Aldatma,şiddet...

Son çareler aranmalı mutlaka ama böyle bir insanın yardım almayı kabul edeceğini de sanmıyorum. Eğer kabul ederse denemekte fayda var. Etmeyecekse öyle de gitmez, nereye kadar katlanacaksınız. Değişmekse biraz zor gibi ama son çare yardım konusunu da değerlendirmek lazım.

Hep diyorum ki bütün bunlar kaybetme korkusu olmamaktan kaynaklanıyor. Nasıl olsa benimle deyip, herşeyi yapma hakkını buluyorlar kendilerinde. Sizi kaybetme korkusunu yaşasın bakalım ne olacak. Önemsemiyorsa biten zaten bitmiştir.

Allah yardımcınız olsun.

18. 12 Şubat 2010
  19. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ağlamak istiyorum yaa :KK43:(
    Arkadaşım adam seni bi kaç kez aldatmış 2 yılda, sen de demişsin ki başka sorunumuz yoktu. Bu nasıl bişeydir?
    sonra dayağa da başlamış, başka sorun da olmuş yani ama sen hala ısrarla kendine işkence ediyosun. Ailen arkanda bak, daha ne duruyosun?

aile danışmanı terapisti her neyse eşine kabul ettirebilirseniz gidin ama evlilikte bana göre affedilmemesi gereken şeyler
    1. aldatmak
    2. şiddet (her türlüsü)

tabi bu benim fikrim. Allah kolaylık versin o koca ile sana.... İnşallah her şey istediğin yönde değişir...