Arkadaslar transfer sonrasında belırtılerı paylasaırmısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dilberimk tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : dilberimk
  1. dilberimk

dilberimk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar benım ıkıncı tup bebek denemem ve bugun transferın 4.gunu ama hıc bı degısıklık yok sankı gecen denemede karında sıslk kasık agrısı yasamıstım gercı kımyasal gegeklıktı ama acaba bu seferdemı tutmadı kendımı dınlıyorum busefer embrıyolarım daha kalıtelıydı sadece cok hafıfı karın ve naddır bel agrım var okadar
    transferı olan arkadaslar sız nasıl belırtıler yasadınız snuc ne oldu
    RABBIM HEPIMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN..........

2. 16 Ağustos 2009
  3. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım belirtılere hıc takılma ben test yapana kadar hıc belirtım olmadı şimdi basladı hafıf hafıf belirtıler
    ıhsallah hamılesındır

4. 16 Ağustos 2009
  5. dilberimk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ınsallah canım senınde ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN

6. 16 Ağustos 2009
  7. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    saol canımm darısı senın basına ıhsallah

8. 16 Ağustos 2009
  9. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım arkadaşım belirtilere pek takılma bendeki tek belirti şimdi anlıyorum üşümemdi o kadar bide uykulu olmamdı nerdeyse uyuyarak geçiriyordum günümü ama herkeste aynı şey olcak diye bişey yok bitanem sadece kendini çok dinleme belirtide arama rabbim yüzünü güldürsün canım mucizene kavuşursun inşallah bitanem

10. 16 Ağustos 2009
  11. canım öncelikle hayırlı olsun..iyi düşün iyi şeyler olsunn..belirtiler diye bir şey yokk.. hepimizin yaşadıklarıilaçların etkisi ve yaşadığımız yumurta toplama oper.etkileriii..hani şöyle düşün sanki aylardır spor yapmazsın sonra bir yaparsın ve hamlarsınn.. işte bu belirtilerde bu hamlamanın etkisi.. geçincede bitiyorr..sonra bizde tutmadı diye telaşlanırız.oysa bebişlerimizi istemeden streese sokarızz..bende çok takılmıştım neden gögüslerimşişmedi neden kanama olmadıı... inna kafayı yemiştimm..bebeklerimi boşu boşuna strese sokmuşumm..bak şimdi doğumagün sayıyorumm.. ALLAHIM HERKESE BU GÜNLERı NASıP ETSıNNNNNN

12. 16 Ağustos 2009
  13. ranuna04

ranuna04 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende arkadaşlara katılıyom canım belirtilere sakın takılma herkeste farklı oluyo bende de 7.günden sonra belirti başlamıştı ara ara adet sancıları başlamıştı önce belirtim yok diye tedirgindim sonrada hasta olucam diye yanı bu düşünceler hep var kafamızda belirti oluncada acabalar bitmiyo rahat ol umutlu ol bebişinin senle oşduğunu düşün bol bol duaaaa etttt

14. 16 Ağustos 2009
  15. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ne güzel mucizeni kucağına almaya az kalmış rabbim bizede göstersin o günleri inşallah ben şimdiden nisan ayı nasıl gelir diye düşünmeye başladım bile zamn çabuk geçsede alsam bebişimi kucağıma diye çünkü onun kokusuna ona 5 senedir hasretim rabbim tüm isteyenlere nasip eğlesin inşallahopuyorumnanaktan:Saruboceq:

16. 16 Ağustos 2009
  17. dilberimk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tum arkadaslara cok tesekkur ederım ıster ıstemez tedırgın oluyo ınsan
    sagolun yazdıklarınızla benı rahatlattınız ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN GONLUMUZUN MURADIN A HAYIRLISIYLA KAVUSURUZ INSALLAH...

18. 16 Ağustos 2009
  19. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım oncelıkle ınsallah hamılesındır. Belırtı arayıp kendını strese sokma benımde hıc belırtım olmadı halada yok. 9. Gun ıdrar testım negatıf cıktı 10. Gun kanda pozıtıf. Sakın ıdrar testı de yapma bekle cok zor bılıyorum ama yapacak bırsey yok rabbım senınle olsun.