arkadaşlar tüp bebek yaptırırken çalışan varmıydı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve sedasem tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : sedasem
  1. sedasem

sedasem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben çalışıyorum inşallah 3 ay sonra tüp bebek yaptırıcam.bende polikistik over var.kilolu değilim(54)tüp bebek umut tüp bebek merkezi diye düşünüyorum.
    benim sizlerden ricam çalışırken yaptıran varmı aranızda risklimi çalışmak.yoksa işten ayrılmalımıyım.karar veremiyorum arkadaşlar.birde ne kadar sürüyor yapılan tetkikler neler.aşama aşama bilmek istiyorum.teşekkür ederim.

2. 18 Mayıs 2009
  3. bea

bea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşım, ben tüp bebek tedavisine bşlamak üzereyim ve çalışıyorum, doktorum bu durumda bir sakınca görmüyor o yüzden için rahat, sende aksi bir durum yoksa çalışmaya devam edebilirsin
    tedavi 15-20gün arasında sürüyor, kan tahlilleri falan yapılıyor insallah hayırlısı olur hakkında arkadaşımyerimseniben

4. 18 Mayıs 2009
  5. sedasem

sedasem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım.inşallah senin içinde hepimiz içinde hayırlı olur.nereye yaptıracaksınız peki?ben şuan araşltırmadayım.bende pco var.eşimde azosperm.3 ay sonra kısmetse yaptırıcaz.

6. 19 Mayıs 2009
  7. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Tüp bebek tedavisinde neden çalışmamak gerekiyor anlamadım? Yumurta takibi aşamasında kendini zorlayacak hareket yapsan da etkisi yok, önemli olan transferden sonrası, onun için de doktorlar rapor veriyor sen de iste, benim doktorum 5 gün vermişti ben 6. gün işe başladım ve hareketlerime dikkat ettim, opu günüğ ve ertesi gün de işe gitme, ağrın sızın olabilir, çok kolay kafanda büyütme canım, şimdiden hayırlı olsun.