arkadaşlar tüplerimi bağlatıcam endişeliyim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve test tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

4 Şubat 2009
    Konu Sahibi : test
  1. test

test Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben 6 yıllık evliyim endo hastasıyım 1 mikro denedik ve sonuç negatif sağ tüpüm genişlemiş kullanılmaz halde. solda tıkalı.3-4 ay sonra 2.mikromu deneyeceğiz hayırlısıyla ama denemeden önce doktorumun ve benim kararımla tüplerimi bağlatacağım çünkü içlerinde sıvı olduğu ihtimali var ama ben tedirginim böyle bir operasyon geçirip hamile kalan varmı.kullanılmaz tüpüm zaten işe yaramıyor ama soldaki tıkalı olan tüpümü sadece açtırmak taraftarıyım geri dönüşü olmadığı için çok tedirginim. bunun yanısıra yumurta rezervimde azalmış durumda 3 yumurta toplandı 1 embriyo transfer edildi durum vahim ama yola devam. 3 aylık kampa girdim şu anda soğan kürü yapıyorum(10.günüm) aynı zamanda civan perçemi ve böğürtlen kökü çayı içiyorum sabahları aç karnına tarçın çörekotu polen karanfil karışımı yiyorum bakalım neler olacak.sevgiler

2. 5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : test
  3. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

test cim ,,doktorun uygun gördüyse demekki gerekli,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    üreme sağlığı ile ilgili bir yazı okumuştum,,tüplerde sıvı olması bebeğin tutunmasını kesinlikle engelliyormuş bu durumdada tüplerin bağlanması uygun oluyormuş,,,,,tabiiki senin vereceğin bir karar bu ,,,,burdaki (tüplerini bağlatmış )arkadaşlardan bilgi alabilirsin içini rahatlatırsın hiçdeğilse,,,,,,,,sevgiler,,,allah yardımcın olsuna.s.