Arkadaşlar turplu suyun saç rengine bir etkisi var mı?

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve crnnn tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : crnnn
  1. crnnn

crnnn Guest

arkadaşlar benim saçım sarı boyalı uzaması için turplu su kullancam ama birşey olur boyalı iğrenç olur falan diye korkuyorum böyle benim saçım gibi sarı olan ve kullanan iyi veya kötü sonuç alan varsa cevap verebilirmi?

2. 12 Ekim 2009
  3. pisicik35

pisicik35 Guest

dün ben turplu su ve sarımsaklı şampuanı yaptım cnm biliosunki dün başladım herhengi bir renk bozuklugu olmadı bugün ara verdim yarında bakım yagı uygulucam bakalım ne olcak sonuç birde dogal şampuan almayı düşünüyorum :uhm:

4. 12 Ekim 2009
  5. xyz89

xyz89 Guest

hıc bırsey olmaz korkma

6. 12 Ekim 2009
  7. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bu konuyu deneyimlediğim kadarıyla şöyle:

Saçımı kızıla boyamıştım, ardından kendi saçımın rengi olan koyu kumralı yaptım, bakır/turuncu gibi oldu doğal olarak, o sırada bu foruma üye oldum ve bu forumdaki neredeyse tüm maskeleri kullandım, üstüne bir daha koyu kumral boyamama rağmen saçım iyice turuncu oldu, üstüne siyah boyadım, aktı, bir daha boyadım gene aktı (hem de siyah), ama bu sefer saçımın doğal rengini bir tarafından yakalamış oldum aka aka :)

Sonuç olarak saçında boya varsa, maskeyi diplerine süreceksin, tamamına değil.

Son düzenleme: 12 Ekim 2009
  8. 13 Ekim 2009
  9. crnnn

crnnn Guest

cnm seninkinin altında kızıl varmış öyle olması doğal benim orjinal saçımın üzerinde sadece sarı boya var ama yinede kafam karıştı turunculaşırsa ağlamaktan ölürüm akannehir

10. 13 Ekim 2009
  11. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    turunculaşmaz ya, zaten avatardaki foto seninse saçının rengini baya açmışlar, akma da olmaz yani.
    aksine ışıl ışıl parlar.saçı röfle olan bi sürü insan kullandı, hiç turunculaştı diyene rastlamadım... ben de dahil bi çok kişi "saçını yeni mi boyattın, ne güzel parlıyo "gibi tepkilerle karşılaştı hatta...

12. 13 Ekim 2009
  13. crnnn

crnnn Guest

cnm avatardaki ben değilim o kadar açık değil ve saçım zaten çok parlıyo biraz matlaşsında istiyorum :KK66:

14. 13 Ekim 2009
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yok ya benimde boyalı sacım bişey olmaz zaten dogal birsey sac rengini etkilemez

16. 13 Ekim 2009
  17. crnnn

crnnn Guest

tşkler kızlar :KK66:

18. 13 Ekim 2009
  19. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de kızıl orijinal saçımın üstüne boyalıydı, zaten maskeleri yaptığımda saçım kızıl değil, üstüne koyu kumral boyalıydı, ve daha sonrasında siyah. Bildiğin ikisi de aktı yani. Herkeste aynı sonuç verecek diye birşey yok sonuçta. Bendeki sonuç buydu :sm_confused: