Arkadaşlar, yanlış yoldamıyım sizce?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sipsip52 tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sipsip52
  1. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :uhm:Kızlar kafam okadar karışık kı...2 yıllık bir ilişkim var.ilk başladığımızda onu sevmiyodum sadece hoşlanıyodum cünkü cok büyük bir aşk acısı yaşamıştım çivi çiviyi söker diye gittim onla çıktım zaman geçtikçe onu çok sevdim!! çok sevdim..! ve beni aldattıgını öğrendim bir defa değil birçok kez.:a015:.lanet olsunki affediciyim hep affeden ben oldum Neden aldattığını hiç bilmedim cünkü birlikteyken okadar mutluyuz ki..Neyse bunlar ilk çıktığımız zamanlarda oldu..Buarada annemi kaybettimsenağlama hep yanımda oldu benimle ağladı ve o zamandan sonra aramızda yüzük taktık..hiçbir yanlışını görmedim bu hafta muayane olucak mayısta askere gidicek...Aileside biliyor ilişkimizi ailemle konuşmak istiyolar yüzük takalım diye..'' ve şuda var o okumuyor ilkokul mezunu bense okuyorum ilerde bu sorun olur gibi geliyor aldatmaları falan ama cokta seviyorum ne yapmalıyım ben hiçbirşey bilmiyorum kafam okadar karışık ki arkadaşlar sizinle paylaşmak istedim yardımlarınızı esirgemeyin..konuşalım biraz rahatlıyım

2. 6 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu adam senin sevgini ona verdiğin değer hak ediyor muşakkıdı

gitmeden önce de seni garantiye almak için yüzük takmak istiyor. erkek iştealsanaalsanasmile

2 yılına yazık etmişsin :mymeka:

4. 6 Ağustos 2010
  5. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısın canım ama işte yapı meselesi kopamıyo insan herkez aynı değilki..Çok üzgünüm çoook ama işte ondan uzaklaşmak için neler yapabilirim :S bilmiorm off deli olucam

6. 6 Ağustos 2010
  7. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    birçok kez aldatıldınız ve affettiniz ozaman evlenincede affedersiniz olur biter sorunda olmaz zaten alışmışınız affetmeye.biri yapan binide yapar.sizi sevse zaten aldatmazdı allah aşkınıza geleceğinizi yakmayın

8. 6 Ağustos 2010
  9. paristebirgece

paristebirgece küçücüğüm,herşeyim....... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    198
    aldatılmak kabul edilebilir birşeymi
    çok sevsen bile sana yapılan bi yanlış var ortada belki ilk okul mezunu olması hiç önemli değil ama aldatılmak çok ağır ve birkez yapılması bile affedilemeyecekken sen bir çok kez olmasına rağmen affetmişsin
    affettiğin için gerisi gelir bunu aklından çıkarma nasıl olsa affediliyorum diye düşünür

10. 6 Ağustos 2010
  11. sipsip52

sipsip52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şuan neyapmalıyım pekii sen beni eskiden aldatmıştın ben o yüzden bitiriyorum mu diyim cünkü şuan herşey okadar güzelki nebilim daha farklı bişekilde söylemek istiyorm zamanla bitsin istiorm ondan soğuyarak anlatabildim mi bilmiorm ama delikafadulden

12. 6 Ağustos 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    başka şeylerle uğraş. yeni alışkanlıklar edin.

defalarca aldatılmışsın nasıl bir ruh haliyle bu adamın yanındasın aklım almıyor:mymeka:

bir de yüzük takmaya niyetlisindelikafadulden
    akannehir

14. 6 Ağustos 2010
  15. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    aldatılmışsın bi çok kez şimdide bu adamla evlenmek istiyorsun akannehiryanlış yoldasın evlenince de devam edecektir,üstelik sizin yine affedeceğinizi çok iyi biliyor o yüzden hiç tereddüt etmeyecek lütfen bundan sonra yanlış yapmayın,şuda var annen ölmüş(başın sağolsun)yanında olarak sana acıtasyon yapıyor daha fazla kandırılma bence

16. 6 Ağustos 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sen yapman gereken şeyi zaten yapmamışın kendin diyosun birçok kez aldatıldım diye.evet direk oyüzden senden ayrılıyorum diyceksin neyi zamana bırakıyosun anu anlıyamadım.evlendikten sonramı diyceksin onu.yüzük takılacak hala neyi bekliyosun

18. 6 Ağustos 2010
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Getirin boğaz köprüsünü, kendimi intihar ediciyimakannehir
    Soranlara intihara gitti, birazdan döner diyin pls:nazar: