arkadaşlar yardım eder misiniz, fikirlerinize güveniyorum(resimli)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ofelia tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ofelia
  1. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar merhaba, 19 yaşındayım ve saçlarımı boyatmaya karar verdim, ilk defa boyatacağım en son bir yıl önce kına yakmıştım o da tamamına değil ama akmıştır herhalde. şimdi birinci resim istediğim renk ikincisi işte kendi resmim. saçım şu anda resimdenkinden daha uzun. şöyle ten rengime, saçımın uzunluğuna falan uyar mı bu renk onu merak ediyorum. fikirlerinizi paylaşırsanız çooookkk çokkk mutlu olurum. şimdiden hepinize teşekkürler vereliniortak

Ekli Dosyalar:

2. 30 Aralık 2009
  3. meganfox

meganfox Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba bu birinci resimdeki saç rengini kendi basına elde edemezsin bence,profosyonel bir yardım alırsan olur gibime geliyo.cünkü birinci resmde ki sac rengi ya kumral tonları yada acık bir küllü kahve tonları,üzerinede minik ışıltılar yapılmış balyaj dediğimiz işlem yani,nerden biliosun diyceksin aynı sacı kullandım aynen bu şekildeydi işlem..ve birazda ışık oyunu var resmde

4. 30 Aralık 2009
  5. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim yorumun için, kendim yapmayı düşünmüyorum zaten ki hayatta beceremem:):) kuaföre gideceğim.

6. 30 Aralık 2009
  7. system

system Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana yakısır bence bu renk yapıtırırken bıde ıstersen ı bıton actır kaş rengınıde daha güzel olur yenı resımlerınıde beklıyoruz

8. 30 Aralık 2009
  9. yagmur55

yagmur55 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    keşke hiç boyatmasan derim boyaya başlayınca beyaz saçlar çıkıo bir kere başladımmı dewamlı boyatman gerekıo...
    kararından eminsen koyduğun resimdeki renk çok güzel doğal bir renk sana uygun olabılecek renklerden biri güzel bir seçim

10. 30 Aralık 2009
  11. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim yorumlarınız için, aslında arkadaşlarımda boyatma diyorlar ama çok sıkıldım artık kendimden:KK43::KK43: bir değişiklik yapmak istiyorum, saçlarımı kestirmek istemediğimden dolayı boyatmak istiyorum. 2-3 günlüğüne kaplıcaya gideceğim. gitmeden önce boyatmayayım dedim, ne biliyim havuzda akar falan diye, onun için dönünce boyatacağım opuyorumnanaktan

12. 30 Aralık 2009
  13. hipperaktif

hipperaktif bal kızım,kaymak kocam:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yakışır, denemekte yarar var, değişiklik herkes için güzel olur öyle değil mi:) Galiba ben de boyatacam ama renk konusunda kararsızım

14. 30 Aralık 2009
  15. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    çok teşekkür ederim fikirleriniz için, iyice cesaretlendim. beğenirsem sonuçları da paylaşırım zemuszemus

16. 30 Aralık 2009
  17. reckless

reckless Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    istediğin renk çok hoş doğal duruyo denemende yarar var ama açık renkler istiosan saçına hiç boya değmemişken önce onlardan bi hevesini al derim öle bi düşüncen varsa tabi:-)

18. 30 Aralık 2009
  19. ofelia

ofelia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    yok cnm daha açık renkler düşünmüyorum, çok teşekkür ederim fikirlerin için opuyorumnanaktan