Arkadaşlar yardım edin hamile miyim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sinems tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sinems
  1. sinems

sinems Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba . Ben haziran 11 de son adetimi oldum. Sonrasında ise 20 temmuzda 2 gün az miktarda kan geldi.Pcos hastasıyım. Bu süre içinde 3 tane idrar testi yaptım negatif çıktı. Doğum kontrol hapı kullanmaya başladım 20 temmuzda. 9 Agustosta bitti . 7 günlük arada regl olmadım. 16 ağustosta doktora gittim. Kan testi yapıldı. Sonuç 0.21 çıktı. Yani negatif.21 ağustosta damla lekelendim yani ilacın 5.günü. Hayatımda ilk defa bu düzensizliği yaşadım. Bu ay 2. kutu hapım bitti. 7 günlük aranın 6. günündeyim. Hala regl olmadım. Sizce hamile miyim? Lütfen yardımcı olun. Hiç bir mide bulantım kusma vs gibi şikayetlerim olmadı aşermedim. Karnım hiç acıkmıyor zaten yardımlarınızı bekliyorum

2. 12 Eylül 2009
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım pek sanmıyorum hamile olduğunu genelde kan testi doğru çıkar
    inş hamilesindir ama

4. 12 Eylül 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canım öğrencciymişsin, bekarmışsın ama pco hastası olduğunu söylüyosun. doğum kontrol hapları falan ya benim kafam karıştı. :uhm: iftarda o son lokmayı yemeyecektim.. delikafadulden

6. 12 Eylül 2009
  7. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sanmıyorumm vanım bence hamile değilsindir bide doğum hapı kullandığını söylüyosun bence adetinin düzeni bozulmuştur Allah gönlüne göre versin...