Arkadaşlar yardım edin lütfen çok kötüyüm:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve karanfil71 tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : karanfil71
  1. karanfil71

karanfil71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar kendim test yaptım ve pozitifçıktı.çok sevindim..bebeğimin olmasını cok istiyorum..ilk kontrolde doktor 3 mm oldugunu ve 4 haftalık oldugunu söyledi.. bir hafta sonra benden kahverengi bir akıntı geldi 2-3 gün devam edince doktora gittim tekrar.. doktor bebeğimin yavas geliştigini ve 7 mm ldugunu söyledi..oysaki 12 mm olması gerekiyomus..10 gün rapor verdi ve progeston hapı verdi..
    şimdi dinleniyorum ve günde 3 adet progestan kullanıyorum..ama kahverengi sıvı hala durmadi ..cok kötüyüm:KK43:..benim durumumda olan var mı acaba ? yardim lütfennnnnn...

2. 12 Ocak 2010
  3. psikolo

psikolo ÇakıL Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Canım hemen panik yapma diğer bölümlerdede araştırırsan bende yaşadım kahverengi lekelenmeler bazen kanama oldu ama dr kontrolünde şimdilik atlattım gibi bende progestan kullandım ama bana yeterli gelmediği için prolutan depot iğne kullanıyorum ve hergün fraxparine 0,3 lük bir iğneyi koldan oluyorum . Gelişmeme durumuna gelince belki geç döllenmeden dolayı olmuştur diye düşünüyorum. Allah herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar verir inşallah. Kucağımızı alacağımız günde gelir burdan paylaşırız .Sakın üzülüp bebeğide üzme canım .opuyorumnanaktan

4. 13 Ocak 2010
  5. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Karanfilcim mümkün olduğu kadar ayağa kalkmamanı tavsiye ederim canım. Benim ablam ilk dört ay yattı. WC ihtiyacı dışında kalkmıyordu yataktan. Sağlıklı bebişleri oldu maaşallah.

6. 13 Ocak 2010
  7. karanfil71

karanfil71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım cok teşekkür ederim bende iyi şeyler düşünmeye calısıyorum. inşallah hayırlısıyla bir sorun yasamayız.cuma kontrole gidecem bakalım belli olacak

8. 13 Ocak 2010
  9. karanfil71

karanfil71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim benim çok teşekkürler cuma kontrole gidecem inşallah bir sorun yoktur belki bende iğneye baslarım geç döllenme benimde aklıma feldi ama doktor 10 günlük gelişimin az oldugunu söyledi:KK43: bekliyorum bakalım sanada şimdiden hayırlı hamilelikler diliyorum..inşallah meleklerimize kavusuruz

10. 13 Ocak 2010
  11. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    evet fazla yorulma bende de olmuştu igne ve dinlenme ile geçmişti

12. 24 Ocak 2010
  13. ucrubb

ucrubb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aynı durumu bende yaşadım.ilacı günde 3 kere 3 gün içince akıntı durmuştu...ama 4. aya kadar kullanmamı söylemişti doktor..rahat ol bişeycik olmaz

bu arada doktara gitmişsindir..ne oldu???umarım bi sorun kalmamıştır