Arkadaşlar yardım edin lütfen

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve seren24 tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : seren24
  1. seren24

seren24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Vajinal bölgemde iç tarafında polip oluştu doktora gitmedim korkumdan kısır yapıomuş diye duydum sizce bunun ne kadarı doğru ve bide ücretleri ne kadar bilgisi olan varsa lütfen beni bu konuda bilgilendirsin arkadaşlar

2. 15 Mart 2010
  3. seren24

seren24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimsenin bir bilgisi yok mu

4. 15 Mart 2010
  5. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    bence dr görün..ankaradaysan eger güven hastanesinde ercüment cengiz varr

6. 28 Temmuz 2010
  7. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba.1 kez polip aldırdım.Şimdi 2.yi aldıracağım.Hamilelik için polipin alınması gerekir.Çünkü polipin salgıladığı bir takım şeyler nedeniyle polip içeride spiral görevi yapıyor.Fakat poliple hamile kalan doğum yapan çok kişi de var.Hamile kalınırsa da düşük riski var.Bu nedenle polipi aldırmak gerekir.Bana bir doktorum şöyle demişti" Allah nasip etmişse içeride kocaman bir poliple hamile kalınabiliyor ama nasip etmemişse de yada vakti gelmemişse de 1 cm lik yada daha küçük bir polip hamileliği engelleyebiliyor."Nasip...Ama biz tedavimizi mutlaka olmalıyız.Bu konuda güvendiğin bir doktora gitmeli ve polipi aldırmalısın.Fiyatlar konusuna gelince ,bu nasıl bir hastaneye yada doktora gittiğine göre değişir.Özelde 800 TL ile 2000 Tl arasında değişiyor.800 olan ofis histeroskopi yani ameliyathanede olmuyorsun ameliyatı.Anestezi (narkoz)alıyorsun ama ameliyathanede yapılmıuyor.2000 TL olan da ameliyathanede yapılıyor ameliyatın.Ankara'yı bilmiyorum ama İstanbulda böyle bir uygulama var.Geçmiş olsun.Allah şifa versin inşallah

8. 10 Ağustos 2010
  9. hasmer

hasmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Şubat'ta aldırdım hemde 2 tane bı tanesi kanalda digeri rahim ağzında ama hala hamile kalmış değilim ben istanbulda özel hastanede yaptırdım 3.500 tl tuttu ama benimki riskliydi ...

10. 10 Ağustos 2010
  11. hasmer

hasmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Benim sol kanalimdada var acaba o hamile kalmama engelmi dersin?