arkadaşlar yardım :( erkek arkadaşımın doğru insan olup olmaması

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meltem_d83 tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : meltem_d83
  1. meltem_d83

meltem_d83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    :çok üzgünüm:kızlar yardımınıza ihtiyacım var... aranızda evli olanlar eşlerini çok sevenler var biliyorum. İnsan eşini sevmeden bi ömür yürütemez değil miiii????

benim bir yıllık bir ilişkim var... erkek arkadaşım çok iyi düzgün bi insan ve evlilik konusunda da beni devamlı sıkıştırıyor. Aileler durumu biliyor gibi ama henüz gidip gelme felan olmadı. Çünkü bunun asıl sebebi benim henüz tam bi karar vermemiş olmam...

Sevgilim iyi hoşda tam sevmiyorum sanki gün gün değişiyor duygularım ama evlilik içinde doğru kişimidir diye kararsızlığım çok fazlaa... benim iyi bi kariyerim ve işim var o ise büyük bi firmada tekniker yakışıklı değil bi de fazla kendine bakmıyor bu da beni iyice gıcık ediyor... Bana yardım edermisiniz evlilik için çok sevmek gerekmez mi??
    Napmam gerekir onu düzeltmeye mi çalışmak yoksa tamamıyle kapıları kapatmak mı??? :çok üzgünüm:

2. 14 Kasım 2009
  3. EU2

EU2 Guest

ayrılmak için bahane arıyormuşssun ve bunu bizimde desteklememizi beklermiş gibi bi durumun var gibi geldi bana,ne yani ayrıl desek ayrılcakmısın??Şuda var yakışıklı değil tekniker diyorsun peki 1 yıl boyunca neden çktınız?? duygularım değişiyor zamanla diyorsun işte bu çok büyük problem bence...Duygularından tam emin olmadan bırak evliliği ilişki bile yürütme derim ben...

4. 14 Kasım 2009
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488

1 yıl nasıl yürütebildin peki...
    Yakışıklılıgı kenara koy bi önce derim.
    Yakışlıklı olup snein kıymetini bilmedikten sonra yemişim yakışıklılıgı...

6. 14 Kasım 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Seven insan bu tür seylere takilmaz güzelim....:kahve:

8. 14 Kasım 2009
  9. thor

thor Poker Face Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnsan tam sevmediği, sevgisinde tereddüt ettiği kişiyle değil evlenmek, ilişki dahi yürütmemeli bence... Karar sizin elbette ama sırf iyi insan diye de biriyle evlenilmez değil mi? gamyoncuiremsu

10. 14 Kasım 2009
  11. meltem_d83

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    haklısınız duygulardan emin olmadan ilişki yürütmek garip... Karşımdaki insana kıyamıyorum belkide ayrılışı her deneyişimde kendine verdiği zarar ayrılmak istemeyişi...
    amacım ayrılık karar almak üzereyimde kadınlar kulubünün desteğini almak değil yanlış anlaşılmayım. Sadece böyle gel gitler oluyormu sizlerde

12. 14 Kasım 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Evlilik gibi ciddi bir konuda böyle gel gitler olmamali canim....:hulya:

Duygularindan emin degilsin bu iliskiyi yürütmenin bir anlami yok bence....cünkü karsindaki insanin niyeti ciddi evlenmek istiyor....:nazar:

14. 14 Kasım 2009
  15. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Bana göre birileri senin pişmiş aşına su katıp kafanı bulandırmış...

Bu işte senin çevrendeki insanların o sana layık değil gibilerinden ilişkine ve sevgiline mana bulup seni soğutma istekleri yatıyor gibime geldi...

Bence sen onu seviyorsun, onu beğeniyorsun olduğu gibi kabul etmekle beraber etrafındakilere çevrene karşı gelemediğin için arada kalmışsın.

Başka bir sebebi olduğunu sanmıyorum...

yerimseniben

16. 14 Kasım 2009
  17. thor

thor Poker Face Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kendine zarar veriyor derken? akannehir
    Bu erkek arkadaşınızın ruh halinin pek iyi olmadığını gösterir, yanlış anlamayın lütfen ama... Anlaşılan siz vicdan azabı çekmemek için sürdürüyorsunuz bu ilişkiyi. (Yazdığınızdan anladığım bu) Eğer öyleyse, hiç kimse sizden ve sizin mutluluğunuzdan önemli değil, yol yakınken koparın bütün bağları olsun bitsin. Umarım gerçekten tam manasıyla seveceğiniz, sevileceğiniz, düzgün bir ilişki sahibi olursunuz.

18. 14 Kasım 2009
  19. meltem_d83

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar teşekkürler tabiki bu büyük bi karar bunu da verecek iki kişi oluyor... Ama arkadaşlardan sizlerden fikirlerinizi almakta güzel