arkadaslar yardim kardesim icin sorum var??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mondschein2 tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

3 Ocak 2008
    Konu Sahibi : mondschein2
  1. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar daha once yazmistim,kardesimin hamile oldugunu henuz 1aylik ama karin altinda sancisi var normalmi,benim kizim var ama bn hamileyken agrim oldumu hatirlamiyorum,simdi hamisler sizin oldumu normalmi yine doktrdan randevu aldik ama ne bilim bn yine size tecrubeli annelere sormak istedim,

doktro gitmeden ona soyleyimde ici rahat etsin,canim cok uzuluyor telas ediyor,,,:1hug:

2. 3 Ocak 2008
  3. baharcicegimsin

baharcicegimsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında normal değil iki türlü ağrı olur ya düşük tehlikesi var yada üşüttü ama hemen bi doktora gitmeli geçmiş olsun inşallah anne olur ve sizde teyze

4. 3 Ocak 2008
  5. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canim sen ciddimisin dusuk tehlikesi derken allah korusun,doktora gidecek bir kac arkadas normal herkeste olur demis sanirsam,bizde hic kotu dusunmedik,ins iyi olur ya,usutmus olabilir ins,,,bende oldugunu hatrlamadigim icin sormak istedim,
    cok sagol arkadasim ins gecer,,,sevgilerimleeeee

6. 3 Ocak 2008
  7. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende hamileliğimin başından beri karnımın alt kısmında ağrı var bazen azalıyor bazen artıyor.doktor rahim genişliyor normaldir dedi.ama bakıyorum bazılarında hiç bişey olmuyor.kişiden kişiye değişiyor demekki.yinede mutlaka bi doktora gitmeli.

8. 4 Ocak 2008
  9. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm canim evet haklisin galiba bazilarinda oluyor bazilarinda olmuyor,allahtan kardesim bugun doktora gittti,doktrda onemli olmadigini soylemis yani senin dedigin gici rahim genisliyor,cokk sagol canim,,paylasimin icin,,,allah yardimcin olsun ins kazasiz belasiz dogurursunn,sevgilerimleeee:1hug:

10. 5 Ocak 2008
  11. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım hemen öyle kötü düşüncelere kapılmayın bende de olmuştu ve bu ay yeni geçti doktor bebeğin rahim duvarına yeni yapıştığı için yerini bellirlemeye çalıştığını söylemişti.. korkmasın kardeşin inşallah 3. ayın sonuna doğru geçer

12. 5 Ocak 2008
  13. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende hamileliğimde bu ağrıyı yaşadım korkudan 2 defa acile gitmiştim her zaman aynı şeyi söylediler bebek büyüyor rahim genişliyor kanama olmadığı sürece normal korkma demişlerdi sende korkma ama doktorunlada görüş...

14. 12 Ocak 2008
  15. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar cok sagolunn,evet doktora gitti doktorda normal oldugunu soylemi s allahtan valla basta birz korktukk,allah herkese butun hamislerede yardimci olsunn,kanamada yok,allahtan,,sevgilerrrrrrrrrrrrrr:1hug:

16. 12 Ocak 2008
  17. portakalçiçexgxi

portakalçiçexgxi cooookkkk sevecen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende bu agrıdan doktora gittim ve hamile oldugumu bundan cıkardılar doktorumda gayet normal rahim bebege hazırlanıyo ve genişliyo demişti tabi yinede doktora gitmekte fayda var ama kötü bişey olacagını sanmıyorum gayet normal bence allah bebeğini kucagına almayıda nasip etsin kardesinin

18. 12 Ocak 2008
  19. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    valla kimseyi telaşlandırmak istemem ama eşimin amcasının kızıda hamileliğinin ilk ayında kasıklarında çok ağısı olmuştu doktor düşük tehlikesi var dedi ve ilk 3 ay hep dinlendi ağır iş falan yapmadı madem doktora gidicek en azından doktora gidene kadar dinlensin yatsın hep doktor zaten ciddi bişi varsa söler ama mutlaka doktora gitsin en kısa zamanda