Arkadaşlar yardım..Kiralık UYGUN fiyata ev arıyoruz,

Konusu 'Emlak' forumundadır ve ecenas tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ecenas
  1. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Günaydın herkese şimdiden,
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere kartal yakacıkta oturuyorum,şuan oturduğum daire giriş kat ve çok soğuk oluyor,doğal gaz ile ısınmak mümkün olmuyor,gecen ay ufo aldık şimdi hem ufo hem doğalgaz kullanıyoruz o halde bile derece 20 yi gecmiyor odada, malum maddi kriz herkesi vurdu,cevrenizde sahibinden kiralık 350-450 ytl arasında bize uygun ısınma sorunu olmayan güzel şirin küçük bir ev varsa lütfen beni bilgilendirirmisiniz,bu karda kışta donacağız yoksa,yardımlarınızı bekliyorum,senağlama

2. 26 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım inş. bulabilirsiniz benim eşimde mütahitlik yapıyo ama bitmesi 1 yılı bulur ah keşke çabuk bitsede siz otursanız bu doğalgaz bizi de yaktı ısınıyoruz ama dün fatura geldi 333.ytl allaha şükür gelirimiz iyi ya olmasa ama eşim eger seneyede bu evde oturursak soba kuracakmış öle dio ..canım eşime de söylerim aklımzda olsun inş istediğin gibi bi ev bulunur ecemizde üşümez ...

4. 26 Aralık 2008
  5. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    ah canım benim benim ev de kendimin ama ısınmıyo delirmek üzereyim 20 dereceyi geçmiyo sıcaklık ben de ufo aldırdım eşime 300 ytl fatura geldi gece gündüz kullanıyodum baktım böyle olmayacak dün bebegimin odasına doğal gaz sobası koydurdum evimiz kombili olmasına ragmen

6. 26 Aralık 2008
  7. arzum23

arzum23 melihin annesi melike Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah yardımcın olsun hem kış hem de bebeğin var umarım en kısa zamanda istediğiniz gibi bir ev bulursunuz

8. 26 Aralık 2008
  9. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arzu'cum inşallah en kısa zmanda bulursunuz cnm.bizim de en üst kat ftr kabarık geldi orta kademe de yakıyoruz ama bizim evde çok ısınmıyo.daha da yakamıyoruz ftrlar yüzünden napcaz bilmem.inş bulduk diye güzel haberini alırız cnm bir an önce

10. 26 Aralık 2008
  11. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inş bulursun istediğin gibi bi ev hangi civarlardan istiyon

12. 26 Aralık 2008
  13. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım genel olarak aynı mevkide bakıyoruzzzz anadolu yakası yani desteklerniz için saollun

14. 26 Aralık 2008
  15. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inş.bulurunuz bu kışta zor olur taşınmak ama napcan işte

16. 26 Aralık 2008
  17. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım bu soğuktan zor olacak ama işte mecbur.allah kolaylık versin ben izmirde oturuyorum burası bile inanılmaz soğuk.izmir doğal gaz için geri kaldı daha yeni hatlar döşenior henüz gelmedi benim semtime onun için klima kullanıyoruz izimde elektrik faturamız 300den aşağı gelmedi bide dün yine elektriğe zam gelmiş zor valla b paraya çalışan insanın evindeki bebekler ne yapıo nasılısınıyor çok zor:KK43:

18. 27 Aralık 2008
  19. lilithu

lilithu küçük Prensim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    umarım bulursun. hepimizde aynı dert, bizim ev de ısınmıyo, fatura da 357 geldi ısınsa içim yanmaycak :KK43: bi de camlar pimapen değil, bakalım eşim yarın konuşacak evsahibiyle pimapen yaptıralım diye, insafa gelir de yaptırır belki bebek var diye