Arkadaşlar yardım

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve mineogretmen tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : mineogretmen
  1. mineogretmen

mineogretmen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim göğüs uçlarım şakır şakır kanıyor arkadaşlar birtürlü geçirimedim. neler neler kullandım. mantar olmuş dediler antibiyotik kremler kullandım. lansinosh garmastan aynısefa kantoron yağı kullandım aynısefa yaraların çoğunu kapattı ama kanama devam ediyor. bebişimin ağzı kan oluyor. emzirememekten çok kokuyorum halbuki 2 yaşına kadar emzirmeyi planlıyordum. varmı bir çözümü bilen, benimle aynı durumda olupta derman bulan. Burada cilt hamamı var denemediğim bir orası kaldı ne olacak bilmiyorum
    :KK43:(senağlama

2. 19 Nisan 2010
  3. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun cnm ben sana slikon uç öneririm vallhi kesinlikle yaranın geçmesini çabuklaştırıyor ve bebeğinin emmesinde hiçbir değişiklik olmuyor benim hiç uç yoktu kesinlikle kabul etmediki edicek bişeyde yoktu 20 gün sağdım verdim kesinlikle emmez derken çareyi silikon uçta buldum bikaç arkadaş yaraların iyileşmesi içinde faydası olucağını söylemişti birde göğüs kalkanı diye bişey var bebk emmediği zqmanlarda onu takarsan giysiye temas etmiyor hava alarak iyileşme sürecini hızlandırıyormuş birde emerken slikon uçla emzzirisen bence kolayca iyileşirleer hiç emziremiycem diye düşünme bende hiç umut yoktu 40 gün emse derken allahın izniyle 5 aydır emiyor birde ayva çekirdeğinden bir merhem yaıldığını duymuştum belki bilen arkadaşlar vardır umarım faydasını görürüsün

4. 19 Nisan 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim duyduğum soğanın suyu sürülüyomus.ama onu doğuma bir hafta kala yapılmaya başlanacakmıs.nekadar faydalı olur bilmiyorum ama o dediğiniz ablamdada olmustu ve ablam yiğenimi ağlıyarak emziriyodu çok kötü olmustu.doktorun verdi kremlerin hiç faydası olmadı zeytin yağı sürüyodu ablam.

6. 19 Nisan 2010
  7. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    cok gecmis olsun canim.
    eminim cok aciyodur ama en mantiklisi arkadasin dedigi gibi silikon uc kullanmak herhalde.

8. 19 Nisan 2010
  9. mineogretmen

mineogretmen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim Chicco Doğal Kauçuk Göğüs Kalkanını kullandım ama şimdi benim cadı almıyor ıssırıyor yada ağzıyla tutup çektiriyor. Dişleri yok ama sımsıkı ıssırıyor sonrada kan durmuyor. acısına alıştım aklıma bile gelmiyor ama kanaması çok fena.

10. 19 Nisan 2010
  11. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.