Arkadaşlar yardımcı olur musunuz

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve bitli papatya tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

25 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bitli papatya
  1. bitli papatya

bitli papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar

eylül 14 te adet oldum ve adetimin 5.günü klomene başladım.adetimin 12.günü yani bugün dr gittim yumurtalarıma baktı ve en büyüğü 11 mm olmuş dedi.3 yumurtam oluşmuş.diğer ikisi 9 ve 8 mm miş.dr küçük kistler olduğunuda söyledi ve pko olduğumu öğrendim.doktorum salı günü tekrar yumurtalarımı ölçecek acaba salı gününe kadar gerekli olan büyüklüğe ulaşır mıki yumurtalarım.
    kafam karmakarışık,aslında 2 çocuğum var ve onlar doğal yollarla olmuştu.3. bebeği istediğimde hamile kalamadım ve adetlerim geç olduğu için doktorum klomen tedavisine başladı.
    moralim çok bozuldu.canım sıkkın kafam karışık.acaba salı gününe kadar büyürmü yumurtalarım.aslında kasıklarımda çok ağrıdı 3-5 gün.tamam güzelce yumutluyorum dedim ama....

2. 25 Eylül 2010
  3. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel arkadaşım bence hala regl döneminde olduğun için şu an kşmse kesin birşey diyemez malum regl zamanında kistler de şişme olur en doğru sonuç için adetinin bitmesiin bekle ve tekrar bi kontrole git..baktın olmuyor o zamn da bence hiç üzülme Allah 2 çocuğuna sağlık versin burda ne sıkıntılar yaşayanlar var sen de biliyorsun ki sen şanslılardansın:KK66:yerimseniben

4. 26 Eylül 2010
  5. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili karahindiba

cevabın için teşekkür ediyorum ama adetim zaten 6.günde bitti bittikten 6 gün sonra yani 12.günde dr gittim.evet insanların bir çok sıkıntısı var,Allah kimseyi darda koymasın ve dertlerinden biran önce kurtarsın inşaallah.evet 2 çocuğum olduğu için şanslıyım kesinlikle Allah onlara sağlık sıhhat versin.

6. 26 Eylül 2010
  7. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bitli papatya, bende de 54mm kist var onu geçirmek için bitkisel tedavi uyguluyorum kendime inşallah iyi gelicek, d.kontrol hapı kullanmak istemiyorum çünkü...sen yine yaz bakalım ne olucak sonuç..içini de rahat tut.gönlüne göre olsun canım.

8. 26 Eylül 2010
  9. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağol karahindiba cevabın için.salı günü yumurtalıklarımın büyüklüğü ölçülecek.yeterli olgunluğa ermiş olur inşaallah.salı günü yazarım sonucu

10. 28 Eylül 2010
  11. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    karahindiba
    canım bugün dr gittim 1 yumursol tarafta 18mm olmuş.dr perşembe sabah yine gel dedi.yumurtaya bakacak ve gerekirse çatlatma iğnesi vuracak.çook heyecanlıyım

12. 29 Eylül 2010
  13. desert_rose85

desert_rose85 ...umutsuz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah yumoşların yeterince büyümüş olur ve çatlama iğneni olursun. bende perşembe kontrole gidicem yumoşlarım için. ikimizin hakkında hayırlısı

14. 29 Eylül 2010
  15. karahindiba

karahindiba Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaa canım çok sevindim kusura bakma geç gördüm mesajını...yarın tekrar heyecan var desene iğneyi vurursa önümüzdeki ay bakalın regl olcak mısın yoksa bebiş mi gelcek....ben de seninle beraber bekliyorum canım.hihoyyyt

16. 1 Ekim 2010
  17. hera154

hera154 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hayırlısı ile 3. bebeğine kavuşursun.sadece merak ettim neden 3. çocuk.ilk ikisi kız mı erkek mi? genelde 3. kız yada erkek olsun diye düşünülüyor da.

18. 6 Ekim 2010
  19. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hera

2 çocuğum kız ve 3. çocuğu erkek olması için deniyorum.