Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve sevgikelebegi tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sevgikelebegi
  1. sevgikelebegi

sevgikelebegi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ben geçen ay klomen kullandım bu ay adetim 3 gün geçtikten sonra kan testi yaptırdım ama sonuç negatifti ve hala adetim başlamadı yani 8 gündür bekliyorum gelmiyor şunuda belirteyim daha öncede klomeni kullanmıştım ve hamile kalmadığım için hepsinde adet görmüştüm bu kez olmuyor işte yaa aranızda böyle bişeyle karşılaşan var mı? fikriniz var mı?

2. 11 Nisan 2010
  3. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Yilda bir iki kez adet gecikmesi normaldir. Bende de olmustu ve 10 gun gecikmisti. Belkide yumurtan catlamadigi icindir. Klomen ile olan iliskisini bilemiyorum, cunku ben henuz baslamadim.. Kan testi yapmissin ama, yinede hamile olmani dilerim..

selamlar..yerimseniben

4. 12 Nisan 2010
  5. sevgikelebegi

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler canım bilemiyorum hayırlısı olsun rabbim herkese hayırlı ve sağlıklı evletlar nasip etsin inşallah

6. 12 Nisan 2010
  7. mislina82

mislina82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

hamile olabirsin benim bir arakadaşım böyle uzatmaları oynadı sonra bi baktık hamile doktuna mutlaka danış 8 gün az değil canım, oda bir kaç ay hep geç oldu geç oldu klomenden dolayı ve bebişi olcak şimdi :1hug:

Son düzenleme: 12 Nisan 2010
  8. 12 Nisan 2010
  9. sevgikelebegi

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben kan tahlili yaptırdım negatifti bilmiyorum bikaç gün daha bekliyeyim giderim doktoruma artık

10. 12 Nisan 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende klomen kullandım ikinci ayımda bir hafta gecikmeyle adet oldum.ozaman çok umutlanmıstım ama negatif çıkmıstı klomen adet gecikmesi yapabiliyomus.ama inşallahta hamilesindir.çok şükür ben tedavimde üçüncü ayımda hamile kaldım.rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah

12. 12 Nisan 2010
  13. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sevgi kelebeği canım benim kuzenimde senin durumundaydı idrar testi yaptı çkmadı adette olmadı veeeeeee 2.5 ay sonra hamile olduğunu kan testinde öğrendi..kan testi yaptır...hayırlısıyla hamilesin bence...

14. 13 Nisan 2010
  15. sevgikelebegi

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    çok saolun arkadaşlar evet klomen geçikme yapıyor biliyorum geçen senede kullanmıştım hep haftasında regl oluyodum bu sene yine başladım klomeni ilk ayda ne bebek ne regl hiç bişey yok bugün 10. günüm kan testi yaptırdım cnm sonuç negatif malesefff

16. 27 Nisan 2010
  17. mislina82

mislina82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

hayırlısı olsun tatlım ah şu nazlı bebişler bir gelmiyorlar annelerini çok ama çok üzüyorlar BEBEĞİMİ ÇOK ÖZLEDİM YAAAA :çok üzgünüm:

18. 3 Mayıs 2010
  19. mislina82

mislina82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arzum86 senin için.... sağol gülüm bana yakınlığın için teşekkür ederim.a.s. iğnelerim bitti. Gerekli çalışmalarıda yaptık beklemedeyim senin içinde üzüldüm tatlım dualarımız karşılıklı rabbim hakkımızda hayırlısını versin benim özel msj hakkım yok daha 35 msj var 50 olması lazım özel mesajda insan birebir olduğu için daha paylaşıyor ve herşeyi daha açık anlatabiliyor kendine iyi bak bebişlerimiz annelerine gelecek allah'ın izniyle öptüm kaydirigubbakcemile3 canım. :1hug: