Arkadaşlar yardımlarınız, önerileriniz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Benimdilemmam tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Benimdilemmam
  1. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar 14 aylık bir ilişkim var
    Sorunlar olan, en büyük sorunu hallettiğmiz ve zamanla gerek benim onu yıpratmamla gerekse onun beni yıpratması ıle devam eden ama mutluluğuda bazen hissedebildiğim bir ilişkim var

ıki ay önce bizim bir yıldır istediğimiz şey gerçekleşti ama açtığım diğer konulardan bilenler bilir ufak sorunlar devam ediyor, ve ben yapı olarak biraz alınganım ve çok çabuk surat asıyorum

ben sevgilimden yüzde yüz emin olmadığım için önceki konularımda da yazmıştım annesi veya benim arkadaşlarımın yanında şaka ile olsa da uğraşıyor benle sevmiyorum bu huyunu diye

artık son zamanlarda herşeyde yüzümü astığımı söylüyor, halbuki o hariç herkesin yanında güleçim

O da dayanamıyor artık ," her dakika sen bişeye mi bozuldun, alındın diye düşünmekten diken üstündeyim "diyor, "benim yanımda yüzün asık ama başkaları ile öyle değilsin gülüyorsun eğleniyorsun, benle iken mutlu değilsin sanki " diyor

Bunu düzeltebilir miyim, başka insanlara karşı bu surat asma olayımı biraz olsun düzelttim ama erkek arkadaşıma yapamıyorum, şakalarını istemiyorum şakalar zamanla eşşek şakası olmasını önlemek için, ama bi yandan sürekli despot durmaktan bıktım ben çok cıvıl cıvıl bi insandım, sürekli bişiler takmaktan kahkaha atmayı unuttum:sinifsinif:

yardımlarınızı bekliyorum:1hug:

Son düzenleme: 28 Şubat 2010
  2. 28 Şubat 2010
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok fazla sorununu anladığımı soyeleyemiyecegim :)
    ama saka ornegi vermissin,herkesin yapısı farklı tabii ama ben erkek arkadaşımla accayip sakalasirim,tabii o da aynı sekilde..yani saka sonuçta alincak kırılcak bir şey görmediğim için cilkini çıkardığımız çok olmuştur :) arkadaşlarımla da boyleyim belki de bu yüzden herturlu şakayı kaldirabiliyorum..en yakın arkadaşımla öyle sakalasiriz ki,dışardan gören bunlar birbirinden nefret ediyor der :)
    erkek arkadasinın yanında hep tedirginsin sanırım,sorun bundan kaynaklanıyor..ama neden tedirginsin?

4. 28 Şubat 2010
  5. derya_lim

derya_lim Dünyama hosgeldin Efem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim hayati akisina birak.aranizda halledemeyeceginiz bir sorun oldugunu düsünmüyorum.ne güzel söylemissin eskiden civil civil bir insandim diye, yine öyle olmaya calis.erkek arkadasinada surat asma.kücük hatalarina hemen parlama cünkü en kücük seyde dahi mutsuz olup onuda mutsuz edebiliyosun bence.karamsar düsünme.hep güler yüzlü olmaya calis.ne demisler tatli dil yilani deliginden cikarir.benim düsüncem tatli dille bir bayan bir erkege her istedigini yaptirabilir hemde erkek hic sikayet etmeden.erkek arkadasina surat asarsan sevdigi icin iki gün ceker sonra senden birak, gercegi kabul etmekolumunekankayizsmile zor olsada benim düsüncem böyle.

6. 28 Şubat 2010
  7. derya_lim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada cekhu arkadasimiza katiliyorum.tedirginligini bende anlamadim.saka konusundada esimle beni gören olsa derlerki sanki kavga ediyorlar.sakalarimiz bazen can yakici dahi oluyor....:roflol:

8. 28 Şubat 2010
  9. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163

canım sorun evet yanında tedirginim benim içn yaptıklarına rağmen bazı konularda anlayışlarımız farklı olduğundan ne o benden tamamı ile emin ne de ben ondan

ben tedirgin olunca ne cilve ne naz ne güleryüz hiçbir şey yapamıyorum ona

tam kırmızı ile vurguladığım yerdeyiz tam olarak

ya normaldede ancak çok sevdiğim insanların şakalarını kaldırırım ben, herkesinkini değil, ama sevgilim yapınca eleştiriyormuş beni gibi hissediyorum, biraz da bazen şakada ölçüyü kaçırıyor bundan hiç yapmasın modundayım

ama oda bende diken üstündeyiz

10. 28 Şubat 2010
  11. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163

canım ben sevgilimden yüzde yüz emin olmadığım için önceki konularımda da yazmıştım annesi veya benim arkadaşlarımın yanında şaka ile olsa da uğraşıyor benle sevmiyorum bu huyunu diye

artık son zamanlarda herşeyde yüzümğ astığımı söylüyor, halbuki o hariç herkesin yanında güleçim

oda artık benim için yaptığı bazı fedakarlıklardan dolayı ben hala ondan emin olamadığım için benim sevgim sana yetmiyor diyor, zamanında hataları olmuştu beni yıpratan bundan dolayı bende hiçbişiyi kaldıramıyorum şu an

12. 28 Şubat 2010
  13. derya_lim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herseden emin olana kadar cok kötü bir sey olmadigimi müddetce herseyi oluruna birak kafana takmiyormus gibi yap hatta hic takma.kendini üzmeye degmez.yinede gülümse.bazen olurki o senin kizacagini düsündügü konularda umursamamazliktan gelirsen o hem rahat olur tedirgin olmaz cünkü oda seni kirmaktan tedirgin hep düsünceli,hemde senin kiymetini bilir bu kez kendini mecbur hissetmeden seni kirdigi düsüncesiyle kalbini almaktan degil icinden geldigi gibi.cünkü onun icinde hep korku varsa seni kirdigi düsüncesi o zaman o düsünce kalkar bu kezde seni sevdigi icin kirmak istemez.cocuk kendini mecbur hissediyor demekki yanin o yüzden tedirgin.
    anlatabildimmmi kendimi acaba.anlatmak benim icin zor geliyo icimdekileri tam anlatamiyorum sanki.boshayallersmile

14. 28 Şubat 2010
  15. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben gayet iyi anladım
    beni hoş tutmayı bir görev değil içinden geldiği için yapar diyorsun
    sen rahat olursan yaptığı şeyleri içinden geldiği için yapar, seni kırcak birşey yapsa da bunu kendi içinden geldiği için gönlünü alır diyorsun
    değil mi?

16. 28 Şubat 2010
  17. derya_lim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canim cok iyi anlamissin. olumunekankayizsmile
    insallah hersey iyi olur. iyi haberlerini bekliyorum. a.s.

18. 28 Şubat 2010
  19. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    inşallah canım
    kendi ve onun mutluluğu için yaşadığım şeyi aklıma takılmadan yaşamak bir daha gelmeyecek bugünler için bunu gerçekten istiyorum
    teşekkür ederima.s.