arkadaşlar yardımmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve eda1982 tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : eda1982
  1. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 16 haftalık oldum ama hala cinsiyeti belli degil.siz nezaman ögrendiniz çok merak ediyorum ciciler alacagım ama alamıyorum belli olmadıgı için.

2. 25 Mayıs 2008
  3. XSXXIXMAL

XSXXIXMAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benim oğlum aceleci idi 11 haftalıkken doktorum kesin erkek dedi ama erkekler sanırım daha çabuk belli oluyor sen bilirsin ama daha alış veriş için çok erken biraz daha bekle ben yedi aydan sonra başlamıştım alışverişe ama illa alacağım diyorsan ara renkleri tercih edebilirsin yeni doğan kıyafetleri zaten hep aynı sadece yeşil beyaz sarı gibi renkleri tercih edersen sorun olmaz eğer biliyorsan bu renklerde bebek yelekleri örebilirsin mesela çok zevkli oluyor hem bebeğin içinde hazırlık yapmış olursun

4. 26 Mayıs 2008
  5. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canim bende persembe gunu gidicem yineden
    ultrasona(bu arada 16+5)insallah bu kez belli olur.
    cunku henuz bizde hicbisiy almadik..

6. 26 Mayıs 2008
  7. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım henüz çok erken benim bebeğim kızdı sanırım kızlar utangaç olup göstermiyor birazda bebeğinin duruşu ile ilğili benim arkadaşın bebeği hiçç göstermedi cinsiyetini inan doğuma kadar bilemediler...
    ama 15 ila 20 hafta arası net oluyor gösterirse canım

8. 26 Mayıs 2008
  9. ranagul

ranagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de durum ayni sanirim yarin gidicem bende doktora bakalim anlasilcak mi aman be arkadasim saglikli olsunda hadi hayirlisi ama erkekler erken gosterirmis sikma canini bende gidim doktora yarin yazarim sana bakalim benim gostercekmi

10. 26 Mayıs 2008
  11. Sudemmmm

Sudemmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Arkadaşlar,
    kısaca kendimi tanıtmak isterim aranıza bugün katıldım ama çok uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum ve umarım banada yardımcı olursunuzbenim 7 yaşında bir kızım var ve bukadar uzun aradan sonra 13+2 hamileyim ve 2. gebeliğim olduğu için cinsiyetini çok merak ediyorum fakat benim doktorum bana 2 hafta sonra bir yorumda bulunacakmış fakat geçen cuma 2'li test için bir hastanede doktor yani ultrasoncu 5dk baktı veya bakmadı ve hiç beklemediğim bir anda kesin olmamakla beraber kız dedi hiç üzülmedim dersem yalan olur kendim için değil ama eşim çok erkek bebek istiyordu bunun üzerine ilk şoku atlattıktan sonra kendi doktorumu arayıp durumu anlattım ve bu tahmine ne kadar güvenebileceğimi sordum oda bana bu dönemde yanılma payının çok yüksek olduğunu söyledi ve iki hafta sonra kendisinin bakacağını belirtti arkadaşlar sizce erkek olma şansı hiç kalmadımı aranızda bu tip karışıklık yaşayan varmı ? Bu 2 hafta nasıl geçer bilmemki :KK43:(

12. 26 Mayıs 2008
  13. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allahtan inşallah hayırlısı ne ise olur benim 18 haftalıktı kızımın cinsiyeti belli olduğunda.
    Canım sen yinede fazla birşey alma daha çok erken :)

14. 27 Mayıs 2008
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim dedigine gore 16. haftadaymisin,telaslanma en net 16-17 haftalarda belli oluyor diye duydum...ve bir de bebeklerin hareketliligni dusunursek ,....bazen donuyorlar gostermiyorlar...

benim arkadasimin da bebegi gostermemis ancak 20 haftada gorduler kizmis...endiselenmene gerek yok elbet ogrenirsin ,....

16. 27 Mayıs 2008
  17. ranagul

ranagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili sudem bende 17 haftalik hamileyim kiz yada erkek allahtan hayirlisini dile oyle kendini sartlandirma ne gelirse allahtan yeterki saglikli olsun dilerim ki allah gonlune gore versin tabiiki bende isterim kiz ve erkek sevgisini tatmayi ama ne olur oyle uzme sikinti yapma hersey allahtan unutmaki iki kizi olan aile zangin oluyo allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin

18. 27 Mayıs 2008
  19. ranagul

ranagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar su bebegin ay ay gelisini ornegin ksmt de var nasil koyuluyo o sekiller bende 17 haftalik hamisim ve hamilelerin imzasi olan o takvimi bende koymak istiyom ama beceremiyom (umarim anlatabildim_) _)