Arkadaşlar Yarın (06.09.10) Ameliyat Oluyorum Dualarınızı Eksik Etmeyin Lütfen...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ayca_52 tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

5 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ayca_52
  1. ayca_52

ayca_52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ameliyat günüm geldi nihayet.Hem çok istiyorum bu ameliyatı hemde korkularım ameliyat tarihini aldığım ilk günden itibaren devam etmekte.Ama şu aşamaya kadar gelmişken ve yıllardır bu ameliyatı beklerken vazgeçmek büyük bir saçmalık olur biliyorum.O yüzden korkularımı ve kısa bir sürelik çekeceğim sıkıntıları bir kenara koyarak yarın ameliyata girip her şeyin çok güzel olacağına kendimi inandırmış bulunuyorum şu andan itibaren. :)))
    Lütfen dualarınızı ve iyi dileklerinizi esirgemeyin.Çünkü en çok buna ihtiyacım olacak.
    Forumdaki herkese de ayrı ayrı teşekkür ediyorum bana hep destek oldunuz,korkularımın gereksiz olduğunu, her şeyin çok güzel olacağını söyleyerek beni ameliyata hazırlama konusunda çok yardımcı oldunuz.Tekrar tekrar teşekkürler.
    Umarım bir an önce ayağa kalkıp iyileşerek yaşadıklarımı burada sizlerle paylaşma imkanını bulurum.Umarım "İyiki olmuşum bu ameliyatı" diyerek pişmanlık duymam.

En kısa zamanda görüşmek ümidiyle.Sağlıcakla kalın ve dualarınızı esirgemeyin ne olur.
    Sizleri çok seviyorum...:1hug:

2. 5 Eylül 2010
  3. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    bitanem insallah en kisa zamanda aramiza dönersin...döneceksinde buna inaniyorum sakin korkma ameliyati sil kafandan baska seylere yogunlas ne bilim ameliyattan sonra ne giyincegine nasil bir makyaj yapicana nerelere gidip eylencene geziceni düsün...stress yapma sigarada sakin icme diline biber sürerim doktorun kim bilmiyorum ama hakkinda hayirlisi olur insallah ALLAH yardimcin olsun rahat ol gözlerini acdigin hersey olup bitmis olucak sen bile sasacaksin mucukslar sana haberlerini ve resimlerini bekliyor olucas ..ALLAH a emanetsin...o yuzden guven ONA...a.s.

4. 5 Eylül 2010
  5. ayca_52

ayca_52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım çok ama çok teşekkür ediyorum bende dediğin gibi yapıyorum zaten başka şeylere odaklanmaya,başka şeyler düşünmeye çalışıyorum ve belirttiğim gibi Allah'ımın yardımıyla her şey güzel olacak biliyorum.Doktorum Ordu Medical Park Hastanesinden Op.Dr. Hilal Kurul.O hastanede çalıştığım için yaptığı burunları görme şansım oldu.İnşallah benim burnumda çok güzel olacak ve çektiklerime değecek.1 hafta sonra her şey daha iyi olacak biliyorum.1-1,5 hafta sonra burada resimlerimi ve yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyor olacağım inşallah.

Tekrar teşekkür ediyorum desteğin için... :1hug:

6. 5 Eylül 2010
  7. yelkemm

yelkemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ayçacımm hayırlısı olsun çalıştığın hastanede ameliyat olmak ayrı bi heyecan olsa gerek:KK66:mutlu mutlu aramıza dönmen dileğiylea.s.

8. 5 Eylül 2010
  9. ayca_52

ayca_52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Çok teşekkür ediyorum canım.İnşallah mutlu bir şekilde dönerim aranıza tekrar.
    Çalıştığım hastanede ameliyat olmak heyecanlı olduğu kadar beni rahatlatıyor da.Çalışanları,doktorları,hemşireleri tanıyor olmanın verdiği bir rahatlık olsa gerek... yerimseniben

10. 5 Eylül 2010
  11. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yar ve yardımcın olsun, umarım herşey yolunda gider. Ameliyattan sonra herşeyi ayrıntısıyla anlatmanı bekliyorum ona göre, benimde cesarete ihtiyacım var. :)))

12. 5 Eylül 2010
  13. ayca_52

ayca_52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aminnnnn....
    Çok teşekkür ediyorum.Allah'ım yardımcım olur inşallah.
    Hayırlısıyla atlatayım da ilk haftayı tek tek anlatırım yaşadıklarımı.Merak etme. :)))
    Sen de olmayı düşünüyorsun galiba.Ameliyat için tarih belli mi?

14. 5 Eylül 2010
  15. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Evet düşünüyorum, tarih yarın belli olacak bakalım hayırlısı ama yarı yıl tatilinde olmak isteyeceğim sanırım fikrimi değiştirmezsem kızım ilkokul 1. sınıfa başlayacak çünkü :), ama bakalım yarın ne getirecek.

16. 5 Eylül 2010
  17. ayca_52

ayca_52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hayırlısı olur inşallah ve umarım istediğin gibi olur her şey.Allah hepimizin yardımcısı olsun...

18. 5 Eylül 2010
  19. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    simdiden gecmis olsun canim.
    insallah hersey cok rahat gecer