arkadaşlar yarın yumurtalar toplanıyor

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve beyazkaramel tarafından 4 Ocak 2008 başlatılmıştır.

4 Ocak 2008
    Konu Sahibi : beyazkaramel
  1. beyazkaramel

beyazkaramel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim ilk tüp deneyimim en sonun da yumurtalar oluştu ve yarın toplanacak duanıza ihtiyacım var ve deneyimi olanlar lütfen bişiler yazsınlar beni birden heycan sardısenağlama tutmayacak diye çok korkuyorum aslında bizde öle büyük bi sorun yok ama mevla nasip etmeyince olmuyo allahım inş bu yolda emek verenlerin kucağını boş koymasın rabbim

2. 4 Ocak 2008
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım hiçbir deneyimim yok ama işallah olur:1hug:
    aklına kötü şeyler getirme lütfen rabbim bebişin versin kucağına..
    bu yolda olanalrın hepsine yardım etsin rabbim.:1hug:.

4. 4 Ocak 2008
  5. beyazkaramel

beyazkaramel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aminnnn çok teşekkür ederim

6. 4 Ocak 2008
  7. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım hadi hayırlısı olsun...inşallah ilk seferde tutar bebişini bu sene kucağına alırsın.. bende o aşamaları henüz bilmiyorum şubatda başlayacağız bizde tüp bebeğe ama arkadaşlar yumurta toplamanın korkulacak bişey olmadığını yazıyorlar.. hem şimdidende stres yapma kendine evinde bişeylerle meşgul ol transferden sonra bol bol dinlenmen gerekecek.. ayağını sıcak tut belinide tabiki...olumlu düşün olumlu olsun tamammı..:))
    Allah yardımcınız olsun kendine iyi bak...

8. 4 Ocak 2008
  9. ACELE

ACELE Guest

öncelikle hayırlı olsun arkadaşım birde ben şunu anlamıyorum böyle baştan niye hemen olumsuz düşünüyorsunuzki nedir bu sizdeki teslimiyet benimde ilk denememdi ve hiç tutmuyacak diye korku hissetmedim hep tutacak dedim hç korkma allahımın izniyle inşallah bebişlerin tutacak niye tutmasın tutanların sizden bir fazlasımı var arkadaşım değilmi ama:1hug:

10. 4 Ocak 2008
  11. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım öncelikle hayırlı olsun rabbim ilk seferinde meleğine kavuşmanı nasip etsin inşallah.
    bence içini ferah tutup pozitif düşünmelisin inanmak başarmanın yarısıdır derler dualarla rabbine sığın yapacağın en iyi şey budur ben öyle yapıyorum ve çok sorunlu bir tedavide olmama rağmen hatta belki hiç gebe kalamama şansım olmasını bile bile gönülden inanıyorum olacağına ve sabırla meleğime kavuşacağım gelecek güzel günleri hayal ediyorum rabbim sanada sabır versin inşallah.
    buarada yumurta toplama konusunda diğer arkadaşların dediğinden farklı bişey diyemiyeceğim hiç korkma

12. 4 Ocak 2008
  13. AZ-RA

AZ-RA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Svgili Beyezkaramel,
    yumurta toplama işlemi hiç korkulacak bir şey değil.İçini rahat tut.İlk olduğu için heyecanını anlıyorum.Mesela ben şu an 2. denemeyi yapıyorum.Birincide çok heyecenlıydım.Şimdi heyecan korku yok ama negatif olmakta yok.Bence sen de negatif olma .Hep olumlu düşün.

14. 4 Ocak 2008
  15. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım hiç yaşamadım ama zaten genel anestezi altında olduğundan eminim bişey hissetmeyeceksin
    inşallah güzel ve kaliteli yumurtaların olmuştur.... birde transferin oldu muuuu..... ohhh sonrasında hamilesin inşallahhh....
    allah yardımcın olsun canım

16. 4 Ocak 2008
  17. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Hayırlısı olsun canım.Hiç endişelenme 6 aralıkta benimde yumurtalarım toplandı. Bende çok korkarak girdim 2 gün önceden stres yaptım ama hiç gerek yokmuş gördüğün tek şey ameliyathanenin kapısından girip masaya uzanana kadar ve sonra günlerce uyumuş kadar dinlenmiş uyanıyorsun çok hafif bir kasıklarında sızlama o kadar.Hiç korklduğu gibi değil kendini rahat bırak emin ol büyütülecek bi şey yok. İnşallah tüm yumurtaların kalitelidir ve transfer sonrası tutunurlar dualarım seninle canım. Bol Şans şimdiden geçmiş olsun.

18. 4 Ocak 2008
  19. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim hiç korkma arkadaşların yazdığına eklenecek pek bişey yok aslında...İşlem anestezi altında yapıldığı için hiçbişey hissetmiyosun....uyuyosun uyanıyosun hepsi okadar...Sonrasında kiminde hafif ağrılar oluyo ama bende hiç ağrı falan olmadı....Stres yapma yani inşallah çok kolay ve güzel geçer de kaliteli yumurta toplarlar....Transferide atlattınmı olay bitiyo zaten....Beklemesi biraz zor ama hayırlısı olsunda varsın bekleyelim öyle değilmi....Kendine iyi bak canım bol bol dinlen....sevgiler...