arkadaşlar yol gösterin!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sewal84 tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sewal84
  1. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar nişanlımla uzun süreli bir ilişkim var o askere gitmeden önce sözlendik şimdide nişan yapılacak bu telaş ve sıkıntılardan dolayı tartışmalarımız olmaya başladı sanki askerden geldikten sonra hareketleri değişmeye başladı evimize daha az gelmeye başladı geldği zamanlarda da eski coşku neşesi yok gibi bana düğün nişan işlerinden dolayı stresli olduğunu o yüzden böyle davrandığını söyledi ama kafamda soru işaretleri var hafta sonu nişan olcak herşey hazır gibi ama ben ne yapcağımı bilmiorum bana yardım edin erkekler askerden gelince belli dönem değişim yaşarlar mı yoksa altında başka bişey mi var kafam çok karışık yardım!!!!

2. 20 Nisan 2010
  3. isahura

isahura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    anlayışlı olmanı tavsiye ederim bende yenilerde nişanlandım 1 aylık nişanlıyım daha. eskisinden daha fazla sorumluluk omuzlarında haliyle stres ve heyecan geriyordur. mutluluklar canım hayırlı olsun..

4. 20 Nisan 2010
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bence sana belli etmek istemediği başka bi sıkıntısı olabilir
    ama bu sitede okuyorum hep askerde ve askerden sonra erkekler değişiomuş

6. 20 Nisan 2010
  7. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    bencede altında bişeyler var

8. 20 Nisan 2010
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    askerden sonra bir işi fln yoksa bunu sıkıntı yapabiliyor erkekler bide nerede askerlik yaptıgına baglı zor kosullarda sartlarda yapınca daha ck etkileniyorlarmıs nerede yapmıstıki

10. 20 Nisan 2010
  11. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen de streslisin o da,hem bak yeni gelmiş askerden o psikolojiyi atamamıştır üstünden henüz,bence takma kafana üstüne de gitme seni sevmese istemese nişana kadar gider miydi?
    tadını çıkar bu günlerinin canım benim en yakın arkadaşımın da bu hafta düğünü var onlar da çok stresliler arada tartışmaları oluyo haliyle normal bunlar bence canım üzme kendini...

12. 20 Nisan 2010
  13. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Erkeklerin genelinde var bu tür sorunlar...Evlilikti,işsizlikti,düğün arifesi maddi yönden sıkıntılardı vs.

O da bu süreçten geçiyor.Kafası dağınıktır.

Biraz zaman ver bakalım,zamanla da düzelmezse çeker karşına konuşursun.

14. 21 Nisan 2010
  15. didemmmmm

didemmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kötü düşünme bence belki sende buluttan nem kapıyorsundur yani çocuk normal davranıyordur ama sana a normal geliyordur büyütme derim erkekler sorumluluktan korkarlar..hayırlı olsun çooooooooooooooook mutlu olursun inşallah

16. 21 Nisan 2010
  17. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım nişan stresi yapıyor olabilir yada kafası başka bir şeye takık olabilir.biz her zaman çok iyidik nişana bir hafta kala çok kötü oldu aramız,görünürde bir şey yoktu ama o biraz değişmişti hatta ona demiştim sonradan hiç umduğum gibi nişan haftası yaşayamadım.ben önceden yattığım her gece bana sonradan mesaj atan çocuk atmamıştı o gün,bende acaba istemiyor mu soruları oluşmuştu,meğersem benden daha çok heyecan ve telaş yapmış,nişanda herkesin içinde gözlerimin içine bakarak aşk şarkısı söylemişti,sonra eskisinden daha da düşkün olmuştu bana bende anladım kı nişan stresindenmiş

18. 21 Nisan 2010
  19. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    diger konularini hatirliyorum sanki...kaynananin doldurmus olma ihtimali ya da yasanan sorunlarin arasinda kalma gibi bir durum yoksa sadece olagan strestir. degilse hayatinin iki kadini arasinda kalmak erkeklerin basedemedigi bircok konudan biridir. ama bu dediklerim olsa sen de yazardin herhalde. muhtemelen yumurta kapiya dayandi, sorumluluklar artti sendromuna girmistir.... sabir....