arkadaslar yorumlarınıza ihtıyacım var

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gitarist tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gitarist
  1. gitarist

gitarist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar benım 6 aylık bi ilişkim vardı ama sebepsiz yere bıttı 2 ay önce ayrıldık bana ayrıldık demeden cekıp gittı ayrılmadan önce msnde konuşmuştuk bana bıtırelım demıştı bende ona tamamen ayrıldıkmı dıe sordugumda cevap vermedı bnden kaçıo onunda sorunları varmış aılesıyle şimdı ne yapmalıyım arkadaslar tekrar konuşmalımıyım yoksa bıtırmelımıyım çok çaresızım yorumlarınızı berklıyorum şimdıden tesekkurler.....:nazar:

2. 12 Kasım 2008
  3. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya üzerinden 2 ay geçmiş zaten... onun sana ihtiyacı yokmuş baksana... üstelik adam akıllı bir açıklama yapma gereği bile duymamış... 6 ay az değil tabii ama ne ilişkiler bitiyor... benim 2 yıllık ilişkim bitti birden bire ... yok yani ömür boyu onları bekleyemeyiz değil mi ... kafandan onu çıkarmaya çalış... düşünmemeye çalış ; biliyorum çok zor ama onlar yapabiliyorsa biz de yaparız değil mi :) tekrar görüşmeyi de düşünme bence... çünkü zaten seni hayatında istememiş nedeni ne olursa olsun... şimdi de hayatına beni al deme ona ... umarım en kısa zamanda kafanda o ve sana verdiği değer ; sen ve ona verdiğin değer netleşir... :)

4. 12 Kasım 2008
  5. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Küçük böcük bence de haklı canım. O dayanıyorsa sen de dayanabilirsin.Acı versede dayanmak zorundasın. Üzerinden iki ay geçmemiş olsa gidin karşılıklı oturun konuşun derdim ama vakitde geçmiş. Başka şeylerle ilgilenmeye çalış, düşünüp üzülme canım

6. 12 Kasım 2008
  7. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    boşvercen hiiç üzülme yol ver gitsin adam gibi dese yaa bitti tamamen diye

8. 12 Kasım 2008
  9. cnsssss

cnsssss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    düşünmemeye çalış şmdi öyle değil gibi gelio olmaz gibi geliodur ama kafanı dağıtcak şeyler bul. o eğer seviyosa sorunlarını çözdükten sonra sana geri dönecektir.belkide o sorunlardan dolayı senin canını sıkmamak seni üzmemek için ayrılmıştır. ama eğer sevmiyosa zaten yapacak bişeyin kalmaz seni sevmeyen birini nie bekliceksin ki sonuçta hiç takma canım bende çok kötüydüm 2 3 gün öncesine kadar ama senin yapman gereken beklemek.. biraz ortam sakinleyince düzgünce konuş. tamamen bitirdiyse ne yapsan dönmez zaten o zaman sende atıcaksın içindekileri..

10. 12 Kasım 2008
  11. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    bence bitirmelisin. bırak o senin peşine düşsün. sen onu aradıkça kendini bi halt sanacak. unutma kaçan kovalanır. üstelikte davranışlarına bakılırsa sana değer vermiyor. bu çocuktan bi halt olmaz canım.

12. 12 Kasım 2008
  13. deymezsin

deymezsin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım arkana bile bakma erkek milleti işte onlar önce bitirip sonra bize söylüyorlar bende senin gibiydim 5 senelik ilişkim ne olduğunu anlamadan bitti diyordum. kafamçokkarıştı meğerse o çoktan bitirmiş hayatında başkası varmış ben sorana kadar sölemedi kolay değil ama dönüşü olsada ona bakışın eskisi gibi olmas canım ama bekle ve gör açıklama yapmayan biri için üzülme bile...

14. 12 Kasım 2008
  15. oferma

oferma Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Bu sorunlarim var lafi bana hep bahane gibi gelir.. Tamam sorunlari olabilir ama niye ayrilmak ister? Seninle birlikte olunca sorunlari artiyormu..Aksine insan kendisine destek olacak birine ihtiyac duyar. Belliki o bitirmis bile bu iliskiyi. Kesinlikle aramayin bence..

16. 12 Kasım 2008
  17. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    zor bir durum..sana açıkca bittiğini söylemiş bunu devamlı sormana gerek yok..hem kendine zarar verir yıpratırsın..hemde hiç gerek yok..
    biliyorum hiç kolay değil..çık hayatından..kendi yoluna gitmelisin yapacak bişey yok yazıkki...

18. 12 Kasım 2008
  19. Princess

Princess Guest

2 ay geçmiş hala dönmemişse çok da zorlama.
    başkası vardır hayatında.
    unutmaya çalış.