arkadaslar yumurta toplama işlemi sırasında ağrı oluyo mu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve penses tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

11 Mart 2009
    Konu Sahibi : penses
  1. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar yarın yumurtalarım toplanacak çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum ağrı olacak mı

2. 11 Mart 2009
  3. zeynep 26

zeynep 26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım zaten yumurtaların toplanırken uyutuyorlar hiç bişey hissetmiyorsun uyandığındada biraz sancın oluyor adet sancısına benzer okadar

4. 11 Mart 2009
  5. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zeynepcım ben çok korkuyorum

6. 11 Mart 2009
  7. penses

penses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    okarsa önemlı değil diyeceğim yarın toplanacak sabah transfer nasıl oluyo bilgilerıını paylasırmısın benımle

8. 11 Mart 2009
  9. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben de çok korkuyordum ama o an sadece uyuyorsun, 10 dakika sürüyor.. sonrasında kuvvetli bir adet sancısı oluyor, çok az da kanamam olmuştu benim, parol vermişti bana hemen hemşire, o gün hep dinlendim ben, akşama doğru tekrar ağrı kesici içtim.. çok korkutucu değil.. gerçekten.. şimdiden bol şans.. transferi ben de bilmiyorum olamadı çünkü..

10. 11 Mart 2009
  11. tuxgxbaa

tuxgxbaa elif sena'm hoşgeldin.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    delikafadulden korkulacak hiç bir şey yok...bende çok tedirgindim ama zaten uyutuyolar ...sanki hiç bir şey olmamış gibi uyanıyosun cnm...benim kanamam olmadı çok az bir karın ağrısı hissetmiştim ve ertesi güne bir şeyim kalmadı...her insanda farklı cnm...bol bol dua et....inş. hakkında hayırlısı olur...

12. 11 Mart 2009
  13. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    korkmana gerek yok çünkü zaten uyuyor olacaksın sonrasında adet sancısı benzeri bir sancı olabilir ama oda ağrı kesicilerle geçiyor.yumurta toplandıktan sonra genelde sağlıklı embriyo elde edilmişse 3.gün transfer yapılabiliyor bazende 5. gün bekleniyor.inanki yaşadığın acıları bebeklerini düşündükçe hiç hissetmeyeceksin.tüm bebiş isteyenlere rabbim nasip eder inşallah.

14. 11 Mart 2009
  15. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun öncelikle korkulacak bişey yok uyuyorsun uyanıyorsun bitmiş hafif bi ağrı çok önemli olmayan transferde tuvalete sıkışık oluyosun o biraz zorluyor ama melekler için herşeye değer değilmi stres yapma yeter canım bol bol dua et allah yardımcın olsun güzelim

16. 11 Mart 2009
  17. ecrin.06

ecrin.06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi akşamlar arkadaşlar ben iki kere tüp bebek yaptım tabi tutmadı arkadaşların dediği gibi yumurta toplama işlemi anestezi altında yapıldığı için bişey anlamıyorsun kendinegelince miğde bulantısı hafif ağrı oluyor korkulacak birşey yok tıransfere gelince daha basit 10 dakikalık bişey hiç ağrı olmuyor allah emeklerinizin karşılığını versin bol şans.

18. 11 Mart 2009
  19. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde yarın yumurtalar toplancak biraz heycanlıyım o kadar kendi kendini korkutma canım bişey olmaz çok basit bi işlemmiş zaten