Arkadaşlar zayıflarken dikkatli olmamız lazım!!!

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve edda1985 tarafından 2 Kasım 2007 başlatılmıştır.

2 Kasım 2007
    Konu Sahibi : edda1985
  1. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar çok kötü bişe oldu yaa moralim acayip bozuk..
    Ben hastanede çalışıyorum ve hastanede çalışan bir kız bu diyetisyen doktorun yanında sekreterlik yapıyodu.. DEmiştim hatta size geçen hafta bi ilaca başiladım diye bana o ilaci veren doktorun sekreteri.. Kız benle yaşıt 22 yaşlarında busabah kalbi durdu ve şuan bitkisel hayatta .. Ve nedenide şuki zayıflama hevesi.. Kız son zamanlar yemek yemiyomuş pek form bisküviler ve hafif şeyler dışında bişe yemiyomuş ayrıca aşırı spor yapıyomuş ..

Ve benim tahmini kız kesin ilaçta ullanıyordur ama bu benim tahminim çünkü diyetisyende çalışıyor.. Yanii kızlar diyecegim şuki ben çok korktum zayıflarkende biraz dikkat etmeliyiz herhalde..

Bugün mesela sabah 6 da atıştırdım hala bişe yemedim iştahım hiç yok yiyemiyom ilacın etkisi bu.. Ama artık daha dikkatli olcam ..

Zayıflamaya çalışırken hayatımızdan olmayalım dikkat edelimm ..
    :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

2. 2 Kasım 2007
  3. seaBahAR

seaBahAR de profundis Editor

Beğenildi:
    8.196
    Ödül Puanları:
    238
    İştahını dinleyerek değil, metabolizmanı düşünerek yemen gerekiyor..
    Öğünler arasını mutlaka 2.5-3 saat olacak şekilde düzenlemelisin..
    Tuhaf.. Olayı paylaşan sensin, dikkatsiz davranan yine sensin.
    Başlık açmadan önce sanırım öncelikle kendi durumunu düzeltmen gerekiyor..

4. 2 Kasım 2007
  5. lightcola fun

lightcola fun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :1shok:ÇOK KÖTÜ OLDUM YAA ZAVALLI KIZ..ZAYIFLAMA HIRSI NE HALE SOKMUŞ ALLAH ACIR İNŞALLAHTA İYİLEŞİR BELKİ Bİ MUCİZE OLURsenağlamaSEN NE İLACI KULLANIYORSUN? BU OLANDAN SONRA ARTIK BIRAKIRSIN HERALDE DİMİ CANIM:mymeka:

6. 2 Kasım 2007
  7. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Benim dururmunda ne varmış anlayamadım?????

bende şimdi duydum ve paylaştım.. Dikkatsiz bir harekette etitigimi sanmıyorum..

DAha 1 saat olmadı ben bunu duyalı .. Eger bunu duyar ve zayıflıycam diye kendimi paralarsam bunu demeye hakkınız olur.. ki yinede olmaz.. SAdece duydugum bi olayı paylaştım örnek olsun diye..

8. 2 Kasım 2007
  9. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

vallaa canım bnde çok üzüldüm ve ilacımı çöpe atacam eve gidince çok üzücü bi olay...

10. 2 Kasım 2007
  11. sevdaemre

sevdaemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım püsküütün söylemeye çalıştığıda senin ilaç kullanman kötü bişi sölememiş ki! Hem kızı anlatıyorsun hem ilaç kullanıyorsun demek istemiş. Senin iyiliğin için canım benim bence de kullanma o ilacı boşver sağlığından olma.

12. 2 Kasım 2007
  13. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    saol canımm ama ben kızı duydum ve ilaç kullanacagım demiyorumkiii ben duydum şok oldum yaa hastane şuan kaynıyo bu olaylaa ki tanıdıgım insan.. bunu duyupta nasıl kullanırım.. Şimdi gittim çalıştıgı poliklinige kızın ve şuuru yerinde yokmuş sabah kalp kriziymiş.. Linda tarzında bi ilaç kullanıymuş dediler

14. 2 Kasım 2007
  15. olympe

olympe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki sen hangi ilacı kullanıyosun canım belki daha önce kullanan arkadaşlar sana tecrübelerini söylerler ki diyetisyen verdiyse çok zararlı olcağını sanmıyorum o kızda doktor kontrolünde kullanmıyodur heralde ilacı
    allah acil şifalar versin

16. 2 Kasım 2007
  17. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Yok canım lida değil lida tarzında bir ilaç dediler ama tahminim glukofen dir .. Nerden biliyosun nersenizde başta yazmıştım kızın çalıştıgı poliklinkten almıştım o ilacı bende başladımştım 4-5 gündür de kullanıyom ama artık bırakıyorum bu olayla birlikte... Tamam gerçekten ne iştah var ne bişee ilaç sayesinde ama hayatımdan degerli değil...

18. 2 Kasım 2007
  19. olympe

olympe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım püsküüt ilaç kullanmana değil asıl o saate kadar yemek yemediğin için öyle demiş eğer iştahını tamamen kapatıyosa heleki yediklerini çıkarma boyutundaysa burda bir durmak gerekir sağlığın için bedeninin bütün besinlere ihtiyacı var