Arkadaşlar Zühtü Demir ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.acil yardım lütfen

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ela12 tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ela12
  1. ela12

ela12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu ayın sonuna ameliyat olcam.ama çok korkuyorum.doğru doktor olduğunu düşünüyorum ama yorumlarınıza çok ihtiyacım var.

2. 7 Eylül 2009
  3. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdideeen geçmiş olsunnnn cnmm
    zühtü demire ameliyat olan forumdan bi çilek rumuzlu arkadaşı biliorum bence burnu gerçekten çok güzl yapılmş ama kendisi bşka bi topicte emre beyden bşkasını tanımam fln yazmş anlamadm o kısmı :)sonç itibryle çileğin burnunun maşşallahı vr inş. snnkide öle olurrr

4. 7 Eylül 2009
  5. ela12

ela12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nefes problemim var ve bunun yanısıra birkaç sıkıntım daha var.burun ameliyatı olmam şartmış.estetik te yaptırcam.aranıza yeni katıldım ve yardımlarınızı bekliyorum.

6. 7 Eylül 2009
  7. ela12

ela12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler hannatos,evet o arkadaşın burnunu bende çok beğendim

8. 7 Eylül 2009
  9. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bende bi 10 gün sonra randevu alıp gidip konusacam. benimde iş yerinden bi arkadasım var o zühtü beye oldu. onun saglık problemi coktu. 2 doktor girmiş ameliyata bir tane KKB uzmanı birde zühtü bey. zühtü bey sadece estetik kısmını yapmıs. suan cok memnun 6 içinde sisliklei tamamen indi. cokda güzel burnu. ama cilegin burnu daha güzel:eek: masallah:nazar:

10. 7 Eylül 2009
  11. EU2

EU2 Guest

butun dr lar hikaye bence en iyisi emre ilhan zühtü mühtü hak getire delikafadulden

:jeyyar:

12. 7 Eylül 2009
  13. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cilegin burnunu gördügüm kadariyla cok basarili bi doktor, insallah seninkide öyle olur, randevu aldiginda nasil bi burun istedigini cok iyi anlatmalisin canim, sonucta mükemmel olsun, neler yasadigini sonra bizimle paylasirsan sevinirimalkisalkisalkis

14. 7 Eylül 2009
  15. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kasımda bende zühtü beyle görüşcem bence iyi bir dr...

16. 7 Eylül 2009
  17. cilek.35

cilek.35 Guest

canım ben emre beyin yaptıgı burunları begenıyorum,şimdi kendi doktorumu tek geçerim desem kızlar üstüme saldırıyo yapmadıkları şey değil daha once böle dedim diye çooook kavgalar oldu hatırlayan bilir ! ama kendi doktorumun başarısı ortada övmeme gerek kalmadıgını dusunuyorum artık alternatif olarakta sadece ve bitek emre beyi gösterebilirim dedim kişisel fikrim ama bu demek değildir ki emre bey kusursuz burun yapıyo. zühtü beye istediğin burunu iyi tarif etmelisin hastasının isteklerine önem veren bi doktor en azından diğer doktorlar gibi bildiğini okumuyo ben doktorumdan cok memnunum 10 tane burnum olsa yine kendisine yaptırırım hatta normaldeki hali fotolardan daha güzel inanırmısınız biçok insan yolda giderken bile çok güzel olduğunu söylüyorlar bilen bilmeyen kadınlar kendi aralarında konusuyolar duyuyorum yani :)Zühtü beye burdan çok teşekkür ediyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Eylül 2009
  18. 7 Eylül 2009
  19. cilek.35

cilek.35 Guest

07-07-2009 22:17 kraliche : burnun super tatlım ... doktorun kim ? kaça yaptırdın acaba ?

işte o hak getiren zühtü mühtü benim doktorum canım :CüvCüv:

zühtü mühtü nedemek abi ya askerliği beraber yaptınız heralde :) eğitim şart hakkaten :)

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Eylül 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.