arkadaslar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fazilet tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : fazilet
  1. fazilet

fazilet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tam 9 kez tüpbebek denedim hicbirinde sonuc alamadim ama olsun umudunu kaybetmedim elbet birgün allahin izniyle bende anne olacagim ilacsiz tüpbebek yöntemini deneyen varmi aranizda simdi ona taktim artik 9 denemeden sonra pek olumlu bakan dr yok gecen kayseride bir dr aradim 9 kez denenmis yapacak pekbirsey yok dedi ama yinede hayellerinim yarim kalmasini istemiyorum ,kaderini yasayacagim biliyorun ama kaderimde anne olmak olsun istiyorum tabiki hayirlisiyla allahimdan hic umut kesmedim o cok büyük bana mutlu bir yuva verdi insallah hayirli bir evlatta verecek ..:eek:

2. 29 Eylül 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ınşşşşşşş canım ınş..............bı akrabamız sekızıncıde ttutu.............ınş senınde olacak zamanı gelmıştır ınş canım bol duaaaaaaaaaaaa

4. 29 Eylül 2009
  5. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allahım inşallah muradına erdirir sonuçta veercek olan allahım büyük kimseyi bebeksiz evlatsız komasın allahım

6. 29 Eylül 2009
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim tez zamanda canım mucizeni yaşatır bitanem sakın umutsuzluğa kapılma rabbim yeterki ol desin canım benim sen anneliği çoktan haketmişsin rabbim inşallah kollarını bebişlerle doldurur amin

8. 29 Eylül 2009
  9. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ediyorum seni ümidini kesmediğin için Allah ım işşallah en kısa zaman da yüzünü güldürür:Saruboceq:

10. 29 Eylül 2009
  11. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben 2.denememdeyım ınsallah bu defa tutar tutmazsa 3.denememı nasıl yaparım dıye dusunuyorum ve cok zor gelıyor bana sımdıden.Yani sonuc şu ki seni tüm kalbımle tebrık edıyorum cesaretin,sabrın ve umudun için Rabbim hasrateını cektıgın ve onlar ıcın katlandıgın bu kadar acının mukafatını umarımkı sana verecektır kucaklarını bos koymayacaktır en kısa zamanda hayırlısıyla bebişlerini kucagını alıırsın inşallah.ılaçsız tedavıye gelınce bende cok araştırdım zamanında ama pek olumlu seyler duymadım secımın bu yonde olursa umarım senın ıcın hayırlısı olur

12. 29 Eylül 2009
  13. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım bende arkadaşlar gibi düşünüyorum tebrik ediyorum seni...ve hala sabırla dimdik ayaktasın.....inş tez zamanda bu uğraşların karşılığını alırsın.....çifter çifter bebeklerleeee....

14. 29 Eylül 2009
  15. aral

aral Rabbim kuzum sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    umarım en kısa zamanda bebişlerine kavuşursun umudunu yitirmemen çok güzel eminim bu pozitiflik evreni harekete geçirecek ve seni bebeklerine kavuşturacak bende 4 kere denedim bebeklerime kavuşana kadar deniyecem umarım en kısa zamanda burdan hamileyim deriz

16. 29 Eylül 2009
  17. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Fazılet canım senın sorun neydı....ınŞalllah hıÇbırŞeye gerek kalmadan rabbım hamıŞ olanlardan eyler...verecek olan o dur...bızler sade sebebını arıyoruz...ınŞallah artık vaktı saatı gelmıŞtır...

18. 30 Eylül 2009
  19. _naz

_naz :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm cnm ben yakın zamanda 7. tedavıme baslıcamm tabı bu surecte 1 dıs gebelık ve 1 de kımyasal gebelık yasadım bende hıc yılmadım bu sefer ıns basarıcam ama olmazsada olana kadar devam durmak yokkkk