arkadaşlarım bir çare gösterin yapcak bir olmalı ben bu azabla her gün ölüyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve twity__ tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : twity__
  1. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarım geçenki konum da bahsettim sizlere erkek arkadaşım uzun süre birliktelikden sonra ailem istemiyor diye benden ayrıldı .ama giderken bir sürü şeyi aldı benden hergün aynaya baktıkça utanıyorum ben hergün her an buna nasıl dayanırım kendisi kendi alemin de hayata devam ediyor.yazık değilmi bana akadaşlarım hergün ölmektense tüm şanslarımı denemek istiyorum.bilşmiyorum çok bunalımdayım hem de çok beni benden aldı hergün ağlamakdan bıktım lütfen bana çıkış kapısı gösterin lütfen

2. 8 Ekim 2010
  3. Babyke

Babyke ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Canim öneci konunu okumadim.. nekadar ciktiniz siz? CADIARZU
    Ailesi sizi neden istemiyor..
    Eger ex sevgiliniz sizi sevseydi bunun ustesinden gelirdi. .
    ailesini ikna etmeye calisirdi...

4. 8 Ekim 2010
  5. sbnmcsm

sbnmcsm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    seni senden aldı derken çok seviyosun da buna mı dayanamıyosun onsuz yaşayamam felan
    yoksa pişmanlıklarınmı var bu pişmanlıklamı yaşayamam mı diyosun
    eger çok seviyosan gerçekten sonuna kadar git derim ama ailesi için seni bırakmışsa aklına bile gelmesin kişiliği oturmamış biri ancak bunu yapar nedemek öyle ailem istemiyo ayrılalım
    ama pişmanlıkların varsa sevdiğin insanla çok güzel şeyler yaşadın ve bitti bence böyle düşün arkadaşım

6. 8 Ekim 2010
  7. Brownim

Brownim şükürler olsun rabbim bizi korusun :) Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    Eski konunuzu bilmiyoruz
    daha açık derdiniziyazarsanız
    ancak size yorum yapabiliriz...

8. 8 Ekim 2010
  9. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım arkadaşım o güzel düşüncelerin için saol evet pişmanlıklar var ben bu değildim eski benliğimi istiyorum beni benden aldın giderken evet ailem istemiyor ayrılalım dedi

10. 8 Ekim 2010
  11. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    biten bitmiştir giden gitmiştir. bunun için kendini yıpratmamalısın. eğerki seni haketmiş olsaydı seni bırakmazdı. neden kendini harap ediyorsun kendi aleminde diyorsun sende hayatını yaşamalısın. demekki sana uygun birisi değilmişki mevlam ayrılmanıza bir sebep vermiş. gerçekten sevseydi ne olursa olsun bırakmazdı canım. benide eşimin ailesi istemedi neelr nelr yaptılar ama eşim bir gün bile benden vazgeçmedi. seven insan herşeye göğüs gerir. evlenipte ayrılsanız dahamı iyiydi sanki boşver gül geç hayata bir daha gelinmiyor

12. 8 Ekim 2010
  13. Babyke

Babyke ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Canim özeline cevap yazdim

14. 8 Ekim 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.545
    Ödül Puanları:
    363
    Eski konularınızda da söyledim..
    Böyle yaparak sadece kendinizi küçük düşürürsünüz,adam öyle cümleler kurar ki burada yazmıyım,daha çok gururunuz kırılır..
    Ayrıca konu tekrarı olduğu için konunuz kapanırsa da kızmayın,üzülmeyin..

16. 8 Ekim 2010
  17. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu yazıdan doğru şeyi anladıysam eğer şunu net bir şekilde söyleyebilirim.erkekler bizler gibi toz pembeler içinde gelinlik evlenmek hayaliyle yaşamazlar.yaşları kemale erince yada nadiren çok çok aşık olurlarsa evlenirler.bişeyler yaşadım diye kendini evlenmeye mecbur hissetmelerini de bekleyemeyiz.evlilik bunun üstne dayanarak kurulursa da çabuk yıkılır zaten.
    kızlarımızın şunu anlaması gerek:YAŞANAN ŞEYLERİ YAŞAMADAN ÖNCE HER İHTİMALİ GÖZE ALARAK (ÖNCELİKLE DE AYRILMA İHTİMALİNİ) YAŞAMALARI GEREKİR.YANİ YAŞADIKLARININ SORUMLULUĞUNU TAŞIYACAK GÜCÜ BULUYORLARSA YAPMALI BAZI ŞEYLERİ AKSİ TAKDİRDE BAZI ŞEYLERİ YAŞAMAKTAN İMTİNA EDİLMELİ.
    çok yaşamak kelimesi kullanılan bir cümle olmakla beraber fikrim bu.kimseyi vay efendim şunu bunu yapmışda bırakıp gitmiş diye de suçlayamayız ozaman çıkar erkek yapmasaydın efendim başına silahmı dayadım derse ne cevap verilir demi.bıraktımı gittimi naptıysa yaptı artık takılmayın üzmemeye çalışın kendinizi biran önce toparlanın değmez çünkü hiç değmez

18. 8 Ekim 2010
  19. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Sevıyormusunuz? mecburmusunuz? en once bunu bı anlasanız daha sonra ıslerı nasıl yoluna koyacagınızı bulmaya calıssanız daha saglıklı olur.

Sevgı bıle bazen bır cok seyın ustesınden gelemez. Evlı olmamıza ragmen tum kırgınlıkları unutamazken eger sızı kırdıysa ve guvenınız sarsıldıysa onunuze bakın. farklı arkadaslar, hobı kafa dagıtmanın en ıyı yoludur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.