Arkadaslarına benden bahsediyo ama beni tanıstırmıyo

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve littlewise tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : littlewise
  1. littlewise

littlewise Guest

her defasında "valla tanıştırcam" diyo ama hep erteliyo sıkıldım artık, kavga ettiğimizde yada güzel bişey oldugunda arkadaslarına anlatıyo hatta bana da söylüyo şuna söyledim böyle dedi falan diye, ailesine bile bahsediyo beni hatta annesi selam yolluyo bana hep, görünüşte herşey güzel ama neden arkadaslarıyla tanıstırmıyo??? çok kafama takılmaya basladı artık 3 aydır sevgiliyiz ben onu en yakın arkadaslarımdan biriyle tanıstırdım diğerleriyle de tanıstırıcaktım ama o an olmadı, sonra önce o tanıstırsın sonra tanıstırırım dedim ama o hiç kimseyle tanıstırmadı beni daha. çok kıskanç biri ondan mı acaba dedim ama en samimi arkadasından da mı kıskanıcak beni? çok sinirim bozuk! ona da diyorum "hep tanıstırıcam tanıstırıcam diyosun ama" diye, "ya söz tanıştırıcam hatta bi gün ayarlarız onun için öyle tanıstırırım" diyo deli olcam.

2. 25 Mayıs 2010
  3. littlewise

littlewise Guest

normal mi sizce?

4. 25 Mayıs 2010
  5. yengec123

yengec123 hmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Bence büyütülcek bişey yok:sm_confused:

6. 25 Mayıs 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşları ile tanışınca ne olacak ?:kahve:

8. 25 Mayıs 2010
  9. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    bence normal değil.belki size söylediği yalanlar vardır.onların ortaya çıkmasından korktuğu için tanıştırmıyordur veya başkalarıyla da ilişkisi vardır arkadaşlarının pot kırmasından korkuyordur.hiç hoş bir durum değil bence.üstelik siz istediğiniz halde tanmıştırmıyor.erkek dediğin takar kız arkadaşını koluna arkadaşlarıyle da tanıştırır ailesiyle de.zaten erkekler kız arkadaşlarını çevresiyle tanıştırıp hava atmaya bayılırlar.bu çok şüpheli bir durum gibi geldi bana.
    bence siz bu çocuğu iyice bir araştırın ve hemen güvenmeyin.öyle tanıştırması konusunda ısrarcı da olmayın.gizliden iyi araştırın bu çocuğu.

10. 25 Mayıs 2010
  11. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    öyle diyorsun da arkadaşım bu kız da ölmüyor herhalde onun arkadaşları için.ama birileriyle tanıştırması onu kabullendiği,sahiplendiği anlamına gelir böyle herkesten kaçırıyorsa bence ciddi bir durum var sanırım arkadaş ciddi bir ilişki peşinde yoksa sallamazdı zaten.bir de annesinin sana selam söylemesi,arkadaşlarına senden bahsetmesi de uydurma olabilir.

Son düzenleme: 25 Mayıs 2010
  12. 25 Mayıs 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sorduğum buydu

eğer arkadaşları ile tanıştırması,ciddi olduğunun göstergesi olarak görüyorsa konu sahibi ,demek ki karşısındaki adam ciddi değil... konu sahibinin diğer konularına baktığımda da bu adamın ciddi olmasını beklediğimi söyleyememkafamçokkarıştı

bence bu adam yalancı,ciddi de değil. zaman geçiriyo iştelaelaelaelaelae

14. 25 Mayıs 2010
  15. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın hoş herkesle tanıştırması bile ciddi olduğu anlamına gelmez,şimdiki erkekler iyice kaşarlaştı.her kızı geliyor annesiyle tanıştırıyor.kızlar da benle evlenecek sanıyor.ama tanıştırmaması daha da vahim.bunun altından masum şeyler çıkmaycağı kesin.vereliniortak

16. 26 Mayıs 2010
  17. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 ay çok kısa bir süre, anca birbirinizi tanıyacağınız bir süre.. Arkadaşlarıyla tanışma heveslisi gibi görünmeyin bence.. eminim güsel bir ortam olduğunda hiç tereddütsüz götürecektir sizi..
    Ve ben yorumların bazılarına anlam veremiyorum, ne kadar kolay başkalarının ilişkileri hakkında hemen yargıya varmak.. Bizim yazdığımız yorumlara göre burda konu sahipleri düşüncelerini şekillendiriyorlar, Heleki bu kadar belirsiz bir olayda lütfen biraz daha sakin yorumlar yapalım arkadaşlar.. Canım bu ne seni ciddiye almadığını ne önemsemediğini nede seninle vakit geçirdiğini göstermez..

18. 26 Mayıs 2010
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bir erkek sevgilisini çevresiyle tanıştırmıyosa ya aldatıyodur! yada utanıyodur! yada ayrılmayı düşündüğü için fazla çevresine sokup onunla anılmak istemiyodur sonradan......:eek:klava:
    kendini kandırma olayın üstüne git..:eek:lmaz:.aşık olan adam tanıştırmak için sabırsızlanır...:kahve: