Arkadaşlık Sitesi

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve ressam1970 tarafından 20 Ocak 2008 başlatılmıştır.

20 Ocak 2008
    Konu Sahibi : ressam1970
  1. ressam1970

ressam1970 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bir erkek arkadaşlık sitesine üye olmuş ... kendini tanıt bölümünüde şunları yazmış okurken çok
    gülmeyin yazıktır..

Merhaba buraya üye olmamın sebebi sadece arkadaslık çok mesaj gönderipte bunaltmayın beni resmi
    olmayan kızlara cevap yazmıyorum msn adresi de istemeyin lütfen ben beğenirsem msn adresimi yazarım
    sizde eklersiniz.. güzel olmayanlar lütfen mesaj yazıpta beni bunaltmayın çok uzun yazmayın okumadan
    silerim kontör gönderen kızlara öpücük atarım o kadar...

1 sene boyunca üye olan erkek tanıt bölümündeki yazısını değiştirir..

Meraba ben hakan uzun boyluyum yakışıklıyım acayip zenginim ciddi düşünüyorum kız arkadasımın
    olmasını çok istiyorum cevap yazan kızlara bolca kontör göndermeyi düşünüyorum.. ısmarlamayı çok
    severim para harcmayı çok severim tarkanın yakın dostuyum ağzımla kuş tutarım ...

Aradan 1 sene daha geçer kendini tanıt bölümündeki yazısını yine değiştirir

Ne istiyorsunuz söyleyin onu yapalım nette kız arayorum ama valla çok zekiyim üniversite mezunuyum
    çok kitap okurum tiyatroya giderim okuyup geçmeyin prafilime bi bakın brett bitt ten neyim eksik ya
    çıldıricimm yaa

1 sene sonra

Hakan adlı üyemizin üyeliği kötü söz ve saygısızlık sebebiyle şikayet üzerine silinmmiştir... çünki
    artık kendisinde aşşalık kompleksi başlamıştır ve kızlara içi boş edebiyat yapmaya ve onları
    aşşalayacak sözler yazmaya başlamıştır mesela hem şişgosun hem profilime bakıp geçiyorsun cevap
    yassana evde kalmış zilli seni... gibi

2. 1 Ağustos 2013
    Konu Sahibi : ressam1970
  3. open

open Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ben yeni olan bir arkdaşlık sitesi tespit ettim sitenin amacıda bu tipleri elemek . Erkek profilini seçme hakkı ve mesaj gönderme hakkı sadece bayanlar da. sahtekarlığa karşıda her türlü önlemi almışlar. Şimdiden istediğim profilde biriyle yazışıyorum tavsiye ederim
    Ardda.•.Giriş Sayfası