Arkadaşlıkta iyi gün,kötü gün

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Madamiks tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Madamiks
  1. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Bugün 3 yıldır görüşmediğim arkadaşımın babası vefat etmiş,daha doğrusu o eşimin arkadaşı,bayanda benim arkadaşım..dı.
    Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezken 3 yıl önce yollarımız bir sebeple ayrıldı.Bugünde ölüm haberi alınca eşim küs olduğu arkadaşını aradı başsağlığ diledi,ama ben aramadım.Ne kendisini nede karısını.
    Aramalımıydım bilmiyorum,arkadaşlar kötü günler içindir diyor içimdeki ses,ama elim telefona gitmiyor bir türlü.Huzursuzum,ne yapacağımı bilemiyorum,eşimde senin aramana gerek yok ben aradım diyor.Siz ne yapardınız?

2. 12 Ekim 2010
  3. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sebebe bağlı.

Basit bir sebepse arardım ama büyük bir hatası varsa aramazdım açıkcası

4. 12 Ekim 2010
  5. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ölüm bu başka bir şeye benzemez. aranızdaki durum ne olursa olsun arasanız iyi olur bence

6. 12 Ekim 2010
  7. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Benim için sebep önemliki 3 yıldır görüşmüyorum,ama bir taraftada ölüm var..geçirdiğimiz onca yılın hatırı var,bilemiyorum

Bende böyle düşünüyorum,eşim bugün engelledi beni ama oda eşimin babası 5 ay önce vefat etti,beni ve eşimi aramamıştı ve ben aramasını bekledim boshayallersmile

8. 12 Ekim 2010
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.523
    Ödül Puanları:
    363
    Ben aramazdım..
    Heeee babası için duamı okuyup üflerdim elbet,o kadar da vicdansız değilim..:ecrin_bebek:
    Ama kişiyle birebir muhatap olmazdım..
    3 yıl olmuş az bir süre değil..:bbo:
    Şu an sadece vefat haberini almışsınız ama geçen zaman içinde de birçok iyi ve kötü olay yaşanmıştır.. O anlarda karşılıklı olarak yokluğumuzu hissetseydik zaten elimiz telefona giderdi diye düşünürdüm...:nazar:

10. 12 Ekim 2010
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Eski sıradan bir arkadaşınız değil,eski dostunuzmuş anladığım kadarıyla.Sadece başsağlığı dilemek için arayın bencede.Yada mesaj atın..
    Sıradan bi arkadaşınızsa yani bir dönem görüşüp sonra görüşmediğiniz biriyse aramayın derdim.

12. 12 Ekim 2010
  13. Ultraviyole

Ultraviyole Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Benzer durumda olsam,geçirilen onca yılın hatırına,mesaj gönderirdim,kayıtsız kalamazdım.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.:Saruboceq:

14. 12 Ekim 2010
  15. kadininfendi

kadininfendi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kesinlikle katılıyorum.. Ben de aynısını yapardım..

16. 12 Ekim 2010
  17. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Haklısın,elim bir çok kez telefona gitti ama aramadım,acaba o da böyle hissettimi?Çünki benim için aradaki sorunumuzun kaynağı 3 yıl önce bir sebepten dolayı beni aramamasıydı,sebep çok önemliydi,beni merak etmemesiydi ve bence arkadaşlık bu olmamalıydı.

Sıradan bir arkadaş değil bir dosttu evet,ben öyle sanıyordum..az buz değil 22 yıllık dostluk :KK43:(

Onca yılın hatrına,evet hep bu beni huzursuz eden işte,ama artık yeter dediğim bir dönemdi son 3 yıl..başkalarıda artık hatır gönül bilsin diye beklediğim dönem.Sürekli verici olursan bir yerde tıkanıp kalıyorsun ve taştan bir duvar örüyorsun yüreğine,kırmakta kolay olmuyor..

18. 12 Ekim 2010
  19. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    İşte yaşanmışlıklar var,her ne olursa olsun ben ölümde,düğünde,bayramda dostlar hatırlanmalı derim ama ..ben diyorum sadece,ortama uyduğum içinde aramadım zaten,sadece içimi sızlattı bu durum :KK43:(