Arkadatan sevgili veya e olur mu?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Huli81 tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Huli81
  1. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    selam canlarim benim,

buraya bir gün yazacagim hic aklima gelmemisti, bazen takip ederdim bazende degil.
    Ama kafam cok karisik sizinde fikirlerinize ihtiyacim var.
    lafa nerden nasil baslasam bilemiyorum, kusurma bakmayin....
    Haftasonu benim yillardir samimi oldugum bir arkadasimin benimle evlenmek istedigini ögrendim, ne yapacagimi sasirdim.... aslinda konuya cok bastan baslayim...
    Benim bu samimi cok sevdigim arkadasim S ile tanistigimda ben ondan hoslanmistim,o da bana baya bir ilgiliydi anliyordum. Ama onun en yakin arkadasi L`de benden hoslaniryor bunuda herkes biliyordu, S dahil. Ama ben L`nin teklifini ne kabul ettim nede yüz verdim. Yani sanirim arkadasim seviyor ben simdi araya giremem diye düsündü sanirim. Sonra arkadas durumu ilerledi onun sevgilisi oldu benimde hayatima birisi girdi nisanlandim falan, arkadasligimiz gittikce ilerledi. Fakat haftasonu benim cok sevdigim ablam gibi birisine acilmis, ve aslinda yillardir benden hoslandigini begendigini ve ciddi anlamda evlenmek istedigini söylemis. Ama korkuyormus arkadas oldugumuz icin yanlis tepki veririm diye. Ben soke oldum kafam cok karisti, aslinda begendigim birisi, yani zamaninda hoslanmistim, arkadasligimiz öyle abi kardes durumuda degil.
    Ben aslinda arkadastan sevgili veya es cok zor olur diye düsünüyordum, ama bilemiyorum, bir kac kisi olur neden olmasin hatta daha saglam olur falan dedi, sevgi nasil olsa olusur vs..... Ama benim kafam cok karisik, bir yandan olumlu bakmaya calisiyorum bir yandan da yapamam diyorum..... Aldigim habere göre yakinda benimle konusmak icin arayacakmis..... Siz olsaniz ne yapardiniz? Aranizda önce arkadas olup evlenen varmi veya tanidiklar?
    Fikirlere ihtiyacim var gercekten, kafam allak bullak

daha henüz tam baslaamdan bitti bile :KK43:((((((((((((((((((((
    http://www.kadinlarkulubu.com/ask-h...iz/280699-arkada351tan-sevgili-e-olur-15.html

Son düzenleme: 15 Eylül 2009
  2. 19 Mayıs 2009
  3. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ama arkadaş olmadan önce hoşlanmışsın hulicim :)
    Hiç hoşlanmama gibi bir durumun yok
    Arkadaş olmanızda üzerine bal kaymak bence
    Denemekte fayda var diye fikrimi belirtir gözlerinden öperim..

4. 19 Mayıs 2009
  5. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canim benim ya cok tesekkür ederim destegin icin,
    zaten birazda o yüzden yavas yavas olumlu bakmaya basladim,
    ilk bastan ben hoslanmistim, ozamanlar teklif etseydi kesin kabul ederdim,
    ve ögrendim ki o da ilk bastan hoslanmis ama iste L beyfendisi vardi engel olan
    bende seni öpüyorum tatlim

6. 19 Mayıs 2009
  7. arazz

arazz halatım 25 boğum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım..bak ne anlatcam, ben teyzemin ogluyla evliyim.basta cok garip geliyor öncesinde akraba evliligi bana cok tersti ama nasipte de varmıs.:eek: bizden uzak bir sehirde yasıyorlardı yani öyle sürekli gördügüm hatta her yıl gördügüm bile yoktu.tlfnda konusuyorduk arasıra bildik kuzen iliskisi sonra sıklasmaya basladı ve sevdik birbirimizi hersey bir anda oldu meger benim aradıgım o onun aradıgı benmisim ve yıktık bütün tabuları.9 aylık evliyiz.tanıdıgım bildigim bir insandı bunun kolaylıklarını yasadım gercekten.yani seninde kaderinde varsa canım olacaktır zatenşutarafagitti kestirip atma derimyerimseniben

8. 19 Mayıs 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    Asil arkadastan cok guzel sevgili oluyor canim
    En basinda arkadasken cok iyi tartmis degerlendirmis oldugun icin yanilma payin hataya dusme payin cok daha az oluyor.
    Dahasi saglikli bir iliski oluyor cunku arkadaskenki paylasiminiz artmis oluyor, konusabiliyor dertlerinizi kolylikla anlatabiliyorsunuz.

ciddi dusunun derim.

10. 19 Mayıs 2009
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    senin için gerçekten sadece arkadaşlık hissi olsaydı bu kişiye karşı bunları duyduğunda nasıl olur diye hayal kırıklığı yaşardın.
    ben ona arkadaş gözüyle bakmıştım, benim hakkımda nasıl böyle düşünür derdin.
    senin içinde de ona karşı bir kıpırtı varmış ki düşünmeye başlamışsın.

bana göre evlilikte iki çok iyi arkadaş olmak da çok önemlidir.
    çünkü insan o zaman kırmaktan daha da korkar.
    ağzından bir çıkar üç düşünür.

bence olur; güzel olur, sağlam olur..

12. 19 Mayıs 2009
  13. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canim benim tske derim sneide allah mesut etsin, allah bir ömür boyu mutluluk versin...
    ilk tanisma zamaninda sürekli görüsüyorduk ama arkadas ortaminda kalabalik ortamda, sonra okullar yogunlasti, isler basladi vs derken azaldi bu durum ve kendisi su an 2,5 saatlik uzakta bir baska sehirde yasiyor ama gelip gidiyor buraya
    evet kaderde varsa engel olunmuyor

bunu hep diyorlar ben hic bu tür düsünmemistim ama yavas yavas düsündükce kafama oturuyor gibi, ama tuhaf geliyor yani
    sanirim oturup konustugumuz zaman olumlu cevap verecegim bende bilemiyorum

14. 19 Mayıs 2009
  15. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yani ne yalan söyleyim, benim hakkimda ciddi düsündügünü ve yillardir bu düsünceyi sahip oldugunu ögrenince benimde icimdeki kivilcim yine hareket etmeye basladi gibi,
    ama o arkadasdik, simdi evliyiz düsüncesine alismaliyim
    ama attaQue arkadasiminda dedigi gibi "arkadaslik" bal kaymak, belkide avutma

16. 19 Mayıs 2009
  17. arazz

arazz halatım 25 boğum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herseyi akısına bırak canım öyle hemen de karar vermek zorunda degilsin. onun yanında kendini mutlu ve güvende hissediyo musun bak bakalım. ailesi hakkında bilgin var mı o da önemli bi faktör evlilikte.
    hayırlıysa beri gelsin hayırsızsa öte gitsin:Saruboceq:

18. 19 Mayıs 2009
  19. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sagol canim benim yaaa
    öyle yapacagim sanirim,
    ailesi hakkinda pek birsey bilmiyorum acikcasi