arkadşlar yardımınıza ihtiyacım var!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ocean_girl tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ocean_girl
  1. ocean_girl

ocean_girl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar adetim 4 gün geçti heran adet olcak gibi hissdeiyorum belimin agrısı ve göğüs şişliği dışında bişey yok!! off hamilemiyim bilmiyorum belki kızarsınız ama şark görevindeyis bulunduğum yer baya kötü başta olsun oyalanırım diyodum ama şimdi nedense istemiyorum npcam bilmiyorum lütfen bana akıl verinn!!!!!
    :çok üzgünüm:

2. 12 Ekim 2008
  3. lalsuu

lalsuu lalsu Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    Lütfen rahat ol..şimdi adet olmandan 10 gün gecerse bir test alip yapmalisin ..gebe olup olmadipin çikar ayriyeten bazen psikolojik olarak gebe gibi hissedersin karamsiliga düşersin şuan yapcan beklenen adetinin tarihinden 10 gün geçmes
    sevgiler

4. 12 Ekim 2008
  5. lalsuu

lalsuu lalsu Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    QUOTE=lalsuu;4059264]Lütfen rahat ol..şimdi adet olmandan 10 gün gecerse bir test alip yapmalisin ..gebe olup olmadipin çikar ayriyeten bazen psikolojik olarak gebe gibi hissedersin karamsarliga düşersin şuan yapcan beklenen adetinin tarihinden 10 gün geçmesini beklemek..sevgiler[/QUOTE]

6. 12 Ekim 2008
  7. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım takma hiç bazen sinir ve stresten hatta bazen hiçbir sebep yokkende uzayabiliyor adet dönemi bende hamile kalmadan önce 8-9gün uzatma yaşamıştım hatta direk kan tahlili yaptırdım negatiifti sonuç.. hiç takma taktıkça adet gününü dahada uzatırsın hatta psikolojik gebelik falan yaşarsın...
    aslında şarkda iyidir çocuk yanlız kalmaman için senin adına olması daha iyi olmazmıydı

8. 12 Ekim 2008
  9. ocean_girl

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    saolun kıslar düşünüp duruyodum bakalım eşim yarın akşam gelcek olmazsam test alımmı sizce??

10. 12 Ekim 2008
  11. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    test kimisinde doğruyu gösteriyormuş... ama senin daha adetine bile varken zaten kesinlikle doğruyu göstermeyecektir... ben onların doğruluğuna zaten hiç inanmadım... bence sen git tekrar bir kan tahlili yaptır canım en garantilisi o bana kalırsa

12. 12 Ekim 2008
  13. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ama sen şarktaydın değilmisağlık ocağı devlet yada özel hastaneye gidemeyecek durumda isen eğer elbette o evde denemelik testlerden almanda fayda vardır en azından şüphelerin biter azda olsa rahatlarsın ayrıca bizide haberdar etmeyi unutma arkadaşımm

14. 12 Ekim 2008
  15. ocean_girl

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    benim adetim geçeli 4 gün bitcekk ewt bende inanmıyorum aslında o silik çizgi hep bende cıkıyo sonra hasta oluyomm nedense.... haklısın tatlım bi kaç gün geçsin ben kan testi yatrıyimm

16. 12 Ekim 2008
  17. ocean_girl

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    hastaneye giderim canım ama sorunum eşim pek yanımda olmuyo asker eşiyim oda burda cok yoğun calışyo istememin sebebide sadece bu olsa ailemden gelcek kimse yok annem haytta deil başka öle gelebilcek akrabamda pek yok inş hamile dilmdir kızmayın böle dedğim için lütfen hak verin bana....

18. 12 Ekim 2008
  19. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    adetin geçmemeiş konusunda bir yanlışlık yaptım ama edit olmadığı için geri dönemedim.. hakkınızda hayırlısı olsun tatlım.. yanlız şunu bilki ben 9 haftalık hamileyim ve bu dünyada asla eşi benzeri olmayan bir duyguymuş... eğer hamileysen şayet bence dünyaya getir çünkü bizim yerimizde olmak isteyen o kadar çok kadın varki insanlar servet döküyorlarda yinede başaramıyorlar canım tekrar tekrar hayırlısı inşallah