Arkamdan konuşuyorlar..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kleshtina tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Mart 2009
    Konu Sahibi : kleshtina
  1. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben iyice paranoyak oldum durmadan birileri laf sokup duruyor bana önce amaan allahından bulsun diyorum sonra yediremiyorum kendime neden buna maruz kalıyorum diye en basitinden komşum bile gelmiş aynı şeyi defalarca söyledi en sonunda kafama dank etti bişeyler ima ettiği neymiş efendim ben geç kalkıormuşum sabahları bunu söyleyen kişinin muhatablarının da okuma yazması bile yok ...4 aylık hamileyim yine benim gibi gelin olan bi kızın yanın da eşimin halası ayy bu kızın kulağı duymuyor nasıl çocuğa bakacak bilmemne elalemin yanın da milletde soruyormuş sağırmı diye yalnızca tek kulağım işitmiyor..Ve bu kadının annesi kulağın duymuyor alet taksana ama bunu art niyetle söylediğini anlıyorum...Doktorlar takma diyor sanki keyfimden takmıyorum bende ..Ve en son eşimin kuzeninin kayınvalideleri onlara oturmaya gelmişlerdi beni de çağırdılar kızın kayınvalidesi benimle konuşuor birde ne göreyim eşimin halası kızını dürtüyor artık ne ima etti bilemiorum bunun gibi bir sürü nereye gitsem çekemiyorlar bişey ama anlayamıyorum nedenini..nasıl davranmalıım sizce:kızgın:

2. 21 Mart 2009
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen Sarkimin Adi, Herseyim Pro Üye

Beğenildi:
    63
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    canim dedigin gibi paranoyak olmussun ve bosuna kuruntu yapiyorsun...
    hamililelik etkilemis olabilir seni...
    bence hic takma bak aylar sonra kucagina bir mucize alacaksin onu düsün...
    ve baskalarin ne dedigine bu kadar takilma...

4. 21 Mart 2009
  5. Sahmatmazel

Sahmatmazel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    çekememezlik en nefret ettiğim bir şey. siz de resminizden gordugum kadarıyla güzel bir bayansınız, evlisiniz ve cocugunuz olacak... kedi uzanamadığı cigere mundar dermişa.s siz altta kalmayın, ezilmeyin, ve kesinlikle susmayın.... eşinize durumu anlatın ya susturun onları ya da siz de başlayın ama bu sefer eşinizin arada kalmaya göz yumması olur.. en iyi çare eşinizle bu durumu paylaşmak yoksa kendinizin ataga gececegini ve hoş şeyler olmayacagını da dip not ekleyin lütfen.!! sengözlerimebaksanab

6. 21 Mart 2009
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm hiç takma kafana bebeğini düşünmelisin.:KK46:çekemiyorlar işte seni hasta RUH lu insanlar.:kızgın:
    allaha havele et.gerisini düşünme..böyle hasta ruhlu insanlar la uğraşmak zor.neden insanların sağlık sorunlarını eleştirir tarzda yüzüne vururlar yaa anlamıyor ve çok kızıyorum bu tip kişilik bozukluğu olan insanlara.:mymeka:insanlıktan nasipini almış bunlar:sm_confused:.ayy çok sinirlendim şimdi bakCADIARZU:nazar:

8. 21 Mart 2009
  9. NazlxixHilal

NazlxixHilal ÖmrümeÖmürKatmayaAzKaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neden paronayak olasın canım benim.bişeyleri görüyor duyuyorsunki rahatsız oldugunu dile getiriyorsun.
    bilirim ben bu lafları sözleri.karşımıza gelin geldi istdan.gezmesine takmışlar yeni gelin gezermiymiş de bilmem nede.
    Duydugunda deseydinya kulagım duymuyorsada Allaha şükür elim ayagım tutuyor iyi bi eyitimle bakarım.
    geç kalkmanı niye sorun ediyorlarsa.evin hanımı sensin eşinde rahatsız olmuyorsa kimene..
    Canım takma kafanı böyle boş kadın muhabbetlerine.bak hamileymişinde.Sen agırlıgını koy onlara ezik durma söyler söyler susarlar

10. 21 Mart 2009
  11. salla gitsin canım...hele de hastalık söz konusuysa ...
    bu tarz kişiliksiz insanlar hiç hasta olmayacaklar sanırlar...hadsiz en güzeli boşvermek..

12. 21 Mart 2009
  13. yapılanları cahilliklerine verip umursamamayı başarabilirsen hayatta hiçbir derdin kalmaz...

14. 21 Mart 2009
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    231
    Beğendikleri:
    38
    Ödül Puanları:
    63
    Bu tip insanlarla elinden geldiğince aynı ortama girmeyeceksin.
    Karşılaştığınız zaman da onların dedikleri bir kulağından girip diğerinden çıkacak artık.

16. 21 Mart 2009
  17. ..........................................

18. 21 Mart 2009
  19. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun arkadaşlar hemen ilgilendiniz tşk ederim rabbim size sıkıntı yüzü göstermesin..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.