arkdaslar vıchyının nemlendirici ürününü kullanan varmı

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve E.belma tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : E.belma
  1. E.belma

E.belma Guest

merhaba arkadaslar benim yüzümde sivlceler vardı ben onları gecirdim izleri kaldı
    bi eczaneye girdim cilt analizi yaptılar sonunda bana galenic die bi ürün verdilersenağlama
    temizleme jeli ve nemlendirici krem sürmez olaydım sivlce döktü moralim bozuldu haftaya cuma istanbula gitcem sevgiilimin ailesiyle tanısıcam sivilce cıktı baska bi eczaneye gittim
    vıchynın ürünün verdi bi haftada soner gözenekler küçülür dedi vichy kulanan varmı :1no2:yardımcı olursanız sevinirim :1rolleyes:

2. 2 Ekim 2008
  3. sebocek

sebocek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    501
    Ödül Puanları:
    93
    canım ben kullanıyorum ve çok memnunum.. Yıllardır başka pahali markalardan kullandım .. bence vichy daha iyi..

4. 3 Ekim 2008
  5. mnrygc

mnrygc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de vichynin normaderm kremini kullandım memnun kaldım canım ama aynı setteki jel ve tonik bende bi işe yaramadı

6. 4 Ekim 2008
  7. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende normaderm serisinin temizleme jeli pleengi ve nemlendiricisini kullanıyorum daha önceden de kullanıyordum memnunum.nemlendiricisi zaten kapatıcı gibi.yağlı göstermiyor cildi.

8. 4 Ekim 2008
  9. aysima01

aysima01 kaf-kef Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç bi halta yaramıyo boşa para verme:KK43: