Arkdaşlar yardım edinn kafam karışık

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve EU2 tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

1.5 yıl önce tanıştık çıktıgım kişi 32 yasında evlenip boşanmış bense 24
    ve ona inandım sevdım sevildigimi dÜşÜnodum ciddiydik herşey okadar guzel gidiodu tab bende çokta yaptım o hep alltan bende tabi yani hp o evlilikten bahsediodu ilk zamanlar ben çok şaşırıodum bir ara ayrıldık tekrar aradı barıştık ben hiç aramadım aramamda bu süre zarfında tekrar bir araya geldik toparlamaya çalıştım çok mücadele ettim oda çok ugraştı zamanında benle ilgi alaka o biçim bi ara gene kÜslüklerimiz oldu barıştık en son kötü oldu bilgisayarını kırdım şifreleri sadece su sölim msn geçmşinde eski eşine ms yAzmış
    (eski gunler kolay unutulmuo son kez görim seni) sok oldum ve oldugumla kaldım ms attım kendisine saçmalama falan dedi anlamadı herşeyi bilgisayarda gördgmü ms yazılanları okudugumu teli falan kapadım ertesi gun ms attım dedim ne varsa gördm eski eşine yazmıssın bissrü yazı dedim demekki bigun o kişi dönse bana gule gule derdin..dedim
    (Gelen cvp su evet dogru söylosun bugun gelse kimseyi takmam onun kadar kimseyi sevemem çok kötü oldum dedi...)..ben sadece sevdim ve deger verdim ama bu benim için şok oldu ve hala aklımda kurtarmaya çalışıorum kendimi onu unutmayı ama yaŞadıklarımız söledikleri hala aklım almıo en son ms dan sonra mail attım baya dlmuştum ses yok ne geldiyse yazdım aklıma o sinirle insan bi özür diler öyle gider onu bile yapamadı bukadar rahat olunması deli edoio insanı çok kafamı karıştırıo nasıl oluo inanmıorum 1.5 yıl bır ınsanı kandırırsın ona aklım almıoo yol verdim AYRILDIM KAÇKERE ÇOK TARTIŞIODUK kendisine öle arayıp sormam huyum degil üstnede dşmem bi yanda iii oldu diyorum gerçek yuzunu gördm belkide salak yerine konmak zoruma giden bilmorum ama hala seviorum bu bi gerçek düşünorum ona okadar yol verdim ayrıldım neden bida aradın barışalım dedin hep kaçkere aldım karşıma konuştum anlattım başkasını seviYosan MADEM çok tuaf aklım almıo sadece bilmiorum arkdaşlar biraz ben rahatlatın geçen cafede görd kendisini geyet iyiydi ama bana bakmaktan kendn alamıodu dışarıya kadar çıktım baktım bakıooo yazık yaa vallahi bukadar emegime üzülorum gelmesni falan beklemiorum açıkçası sadece nasıl atlatıcam die dşnüorum gelemezde zaten......ARTIK DAYANAMIORUM HER DAKKA DŞNMEKTEN SIKILDIM

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Mayıs 2009
  2. 22 Mayıs 2009
  3. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

çok karışık yazmışsın anlamakta zorlandım yazdıklarını...ama anladığım kadarıyla eski eşini hala sevdiğini düşünüyosun...vallahi ne diyim arkadaşım güven olmıyınca olmaz bu işler....içine kurt düşmüş bir kere...bence üstüne düşme....ne kadar sevsende bırak üstüne düşme....o önce bi karar versin bakalım..hem ayrılmış akrısından hemde öle msjlar atıyor...:nazar:

4. 22 Mayıs 2009
  5. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Madem eski eşini çok seviyormuş niye boşanmış...
    Boşver canım bu adamdan sana koca olmaz...

6. 22 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

Teşkler yazın için arkadaşım dedimki bugun dönse sana beni bırakırdın bana ms yazıo evet bugun dönse kimseyi takmam onun kadar kimseyi sevemem bu neyi açıklar

8. 22 Mayıs 2009
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

resmen sizinle oynamış:mymeka:

Karısıyle neden boşandıgını merak ettim doğrusu:nazar:

10. 22 Mayıs 2009
  11. hawana

hawana Guest

aklım hala onda 1 bçuk yıl seninle gönül eğlendirdim gibi bişe demek istemiş açıkçası...

12. 22 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Bidahada görşmedik aramadıda zaten sanada gule gule dedi en son ms da

14. 22 Mayıs 2009
  15. EU2

EU2 Guest

Eşiyle ayrılalı 4 yıl olmuş ve benle tanışmasına yakın tekrar barışmılar ayrılma sebebi eşiyle aile kızın alesi meshep sorunu başta kaynana fenaymış zaten eşini kaçırmış ozaman bukadar hatırldıklarım ben çıktım karşısına birlktelgimiz öle başladı herşey cidden çok guzeldi ciddiydik sevdigine inanıodum üstme titrerdi nebilim bilemiorum

16. 22 Mayıs 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Ben hep ayrıldım yurumuo dedım kaÇkere arkdaŞlar dedım bu saatten sonra boŞa vakıt geÇıremem okadar anlattım adam hıÇ kaydeye bıle almamıŞ bılgısayadakı Şıfrelerı kırmsaydım hala kandırılıodum ınanın onu gÖrmek bıle ıstemıorum ama aynı mekanda oturuoruz hatta akraba olduk adamla devamlı gÖrcegım bırı bu daha sınır edıo benı

18. 22 Mayıs 2009
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    sen onu sevdiğin için görmemiş olabilirsin belkide.
    boşver kendi yoluna bak artık.
    Ya evlenip bunu ögrenseydin daha kötü olmazmıydı...