arkdşlr beşik arayışı içindeyim park yatak konusunda fikri olan varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve surayn tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

14 Haziran 2010
    Konu Sahibi : surayn
  1. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar 8.ayıma girdim artık beşik bakıyoruz çok ağır bişey almayı düşünmüyorum kullanışlı olsun yeter park yataklara kafamız takıldı sizce park yatak bebek için uygunmu yada içinizde kullanıpta memnun kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim

2. 15 Haziran 2010
  3. nigo

nigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selamm
    benim kızım 17 aylık park yatak aldık 6 ay üst katında uyudu kalkmaya başlayınca hamağını çıkardık
    yatağınıda viscolex aldık akıllı sünger çok huzurlu uyuyor kızım uyandığı zaman tehlikeli değil atlarmı zıplarmı korkmuyorum
    beşik kullanan arkadaşlarımın şikayeti oluyor ayağa kalkıyorlar ,tırmanıyolar Allah korusun kendilerini atarlar diye korkuyorlar ve beşik aldıkları için pişmanlar

4. 15 Haziran 2010
  5. sehrayin

sehrayin gül kokulu kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben 6 aylık hamileyim,ilk heves olsa gerek biz aldık bile yatağını
    çok sordum soruşturdum park yatak kullananlar çok memnun,kime sorsam iyki park yatak almışım dedi
    bende park yatak aldım

6. 15 Haziran 2010
  7. liz

liz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bende park yatak almayı düşünüyorum. kullanışlı oluyormuş. tekerlerkleri sayesinde istediğin odaya taşı.internet sitesinde komple takımı yatağı ve uyku seti içinde 230 civarında. bulunduğum muhitte 330 dan başlıyo hepsi. internetten sipariş vermeyi düşünüyorum

8. 15 Haziran 2010
  9. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bebek Beşik + Yatak + Uyku Seti Şok Fiyat! | | Bebefix.com
    ben çok araştırdım... chicconun bi park yatağını beğenmiştim onu alıcaktım. onun fiyatı 330 tlydi... sonunda beşik almaya karar verdik büyük ölçüde daha hijyenik olması ve sallanabilmesi nedeniyle. bu beşiği aldım. mavi renk aldık. kurulumnda biraz zorlandık ama aldığımıza memnunuz. belis mobilyanın ürünü olduğu için güvenerek aldık.
    sallanıyo
    yatağı bebişe özel üretim bi tarafı yazlık bi tarafı kışlık
    uyku seti
    cibinlik,cibinlik demiri de dahil fiyatı 300tl.
    araştır canım iyice içine sineni al. 2, 3 sene kullanıyo bebek bunu sonuçta..

10. 15 Haziran 2010
  11. Loresimaa

Loresimaa Zeynep Begümün Anneciği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende beşik alanlardanım malesef kızım 7 ayına kadar beşikte yattı daha sonra rahat edemiyor die park yatak aldık ama şimdi almıs olsaydım bebek odasıyla beraber karyolasınıda alırdım 1 yasına giricek odasına geçirmeyi düşünüyorum en azından tek bir yatak almış olurdum yerin varsa yatak odana karyola sığacak gibiyse al derim... şimdiden hayırlı olsun sağlıcakla kavusursun bebeğine inşallah

12. 15 Haziran 2010
  13. erertu

erertu kocacım,oğluşum,ben :) Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    88

ben de park yatakları çok araştırdım , gidip pat diye almadım...bi kere ilerki yaşlarda da kullaması ve hareketlendiği zaman sağa sola çarpmadan rahat uyuyabilmesi için ölçülerinin biraz geniş olması lazım...ben maxima'nın lacivert-kırmızısını aldım..75 x 115 cm ölçüleri..

Ama 1 yaş sonrasını da düşünerek bebek odası da aldım , büyüyebilen beşi ile beraber..1 yıl yatak odasında park yatakta , 1 yaşından sonra da kendi odasında yatırmayı düşünüyorum...

küçük sepet beşikler çok şirin duruyor ama işte 6 aydan sonra yeni yatak arama derdine düşmek var , e 1 yaşına da gelince kendi odasında yatsın diye ayrı yatak almak gerekiyor..

ben dediğim gibi çok araştırdım ve öyle yaptım..daha bebişim doğmadı amakaydirigubbakcemile3

14. 15 Haziran 2010
  15. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar paylaşımlarınız için çok teşekkürler işte bizde kaç gündür netten araştırma yapıyoruz eşimle nasıl bişey alsak diye park yatak ilgimizi çekti sanırım sipariş vericez ahşap almayı düşünmüyorum hem çok ağır oluyo hemde yakınlarımda gördüm en güzelini en pahalısını almışlart bebekleri yine yatmamış içinde en iyisi park yatak şimdilik ayrı oda yapma şansımız yok bizim yanımızda uyyacak bebeğimiz kaç sene sonrada oda yaparım kızıma hepinize hayırlı doğumlar

16. 15 Haziran 2010
  17. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    aynen ben de oyle dusunuyorum. bizim de fazlalik odamiz olmadigi icin yanimda yatmasi gerekiyor. besik almaktansa park yatak cok daha iyi, sonrasinda katlaniyor ve hic yer de kaplamiyor. kim kullandiysa memnun kalmis.
    daha sonra tasinidigimiz zaman insallah genc odasi almak istiyoruz.
    herkese saglikli hayirli dogumlar... yerimseniben

18. 16 Haziran 2010
  19. feslegen85

feslegen85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende 1 aydır internette araştırıyordum park yatağı.6 aylık hamileyim . bay max marka internetten aldım 4 gün önce geldi.gayet kullanışlı bişeye benzıyo. her sitede 190 falan biz bir siteden 170 e aldık galiba.çoğunda malzeme koymak için geniş bır bölüm yok ama bunda raf gibi bas kısmında bölümü var. eşimin işi dolayısıyla hep tayıncıyız.diğerleri kırılıyor taşınınca bunlar gayet kullanışlı.yatak odasına kurduk kızımın doğmasını bekliyoruz.gerçektende çok hafif kolay taşınıyor.