Arko Nem Meyveli Bakım Serisi hakkında ??

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Sineks tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Sineks
  1. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arko krem ben kendimi bildim bileli var annem babam anneannemler herkes bu kremi kullanır.. bende kücükken ellerim catlayınca falan annem eksik etmezdi sagolsun.. ki hala ellerim için kullanıyorum şimdilerde arkonun meyveli serisi çok popüler oldu.. kokusu muhteşem ama yüz için denemek nasıl olur bilemedim... nenmlendirci olarak almak istemiştim.. el yüz ve vücut için kullanılabiliyor.... sizler ne düşünüyorsunuz meyveli serisi olmasada ARKO hakkında???

2. 22 Eylül 2008
  3. xoxzbuxgx

xoxzbuxgx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben böğürtlenliyi kullandım .bir zararını da görmedim.cildi yumuşatıyor ayrıca çok da güzel kokuyor

4. 22 Eylül 2008
  5. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yüzüne kullandın mı..

6. 22 Eylül 2008
  7. qamzeLi

qamzeLi pamuşum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de böğürtlenlisinden kullanıyorum yüzümede sürdüm bi zararı yok iyi geliyo bana.

8. 22 Eylül 2008
  9. dilek..

dilek.. KusursuzHata Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de böğürtlenlisi var şuan kullanıyorum, kokusu fln çok hoş fakat önceden hep dove kullanırdım nemlendirici olarak şimdi bi tuhaf geliyor arko. fisfisfis

biterse tekrar dove alırım sanırım...

ama dediğim gibi kokusu çok güzel herhangi bir zararıda yok yüzde fln. sadece yağlı olduğu için sivilce fln yapabilir o ayrı... yerimseniben

10. 22 Eylül 2008
  11. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde cildim yaglı akne tedavisi görüyorum tam düzelmedide o zaman sürmeyeyim mi. az önce carsıdanda almıstım oysaki küçük tüpte olanından denemek için...

12. 22 Eylül 2008
  13. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    sarı kapaklı olanı vücudum için kullanıyorum yüz için pek uygun olduğunu düşünmüyorum....

14. 22 Eylül 2008
  15. Yuhanna

Yuhanna &#9829; Shimmer Gold &#9829; Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben arkoyu yüzüme sürmeye güvenemem yaa,arko nedense bana dandikmiş gibi geliyo,bizde de kendimi bildim bileli şu yeşil tüpte vardır ya bakkallarda bile arko yağlı krem yazıo üstünde,ama çok yağlı ve güvenemiyorum yüzüme daha kaliteli şeyler sürüyorm nemlendirici olarak,sebamed,bepanthene gibi flan

16. 22 Eylül 2008
  17. seqer_kıs

seqer_kıs Guest

bn yüzüme kullanıyorum(şeftalili) ewt biraz yağlı yapıo ama yüzümü çok yumuşak ve gzl kokutuyor. ama sivilce çıkartabilir..

18. 24 Eylül 2008
  19. olgun321

olgun321 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar, gecen bunun muhabbetini burda yapmistik, bi arkadas bana Danimarka gibi bi yerde arko mu kullaniyon demisti..Simdi ben burda farkli markalar falan denedim, izine gelince de bi arko alim dedim.
    Arko, o yesil tupte bakkaldan alinan, ve arkonem serisi iki ayri sey. Ben limonluyu yuzume kullaniyorum, ve hakkaten yuksek bi nem orani tasiyor vede yagli oldugu kanaatinde degilim, bence kullanin,, bisi olmaz diyorum..