Arnhem Paylasim Alani(Tanisma)

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Hollanda' forumundadır ve hilde tarafından 1 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1 Kasım 2007
    Konu Sahibi : hilde
  1. hilde

hilde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    herkese slm arkadaslar ben arnhmde oturuyorumburaya geleli nerdeyse 2 bucuk ay oldu eger benim gibi yeni gelmis yada daha onceden oturan arkdaslar varsa onlarla tanismak isterim ..............
    Cunku ben pek sevemedim bu soguk ve gri bulutlarla dolu ulkeyi konuamak kaynasmak isterim

2. 3 Kasım 2007
  3. HOLLANDAGULU

HOLLANDAGULU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canim. seni cook iyi anliyoruz. kendine zaman ver, stres yapma. ben zutfhen de oturuyorum arnhem yakin. genelde kiyafet almak icin arnheme gelirim oranin carsisinda gezerim... insallah bir gun tanisiriz. selamlaaara.s.

4. 22 Kasım 2007
  5. hilde

hilde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Alisirim diyorum evet ama alisamiyorum iste hersey ayni tek duze siradan tamam belki yasam sartlari acisindanburasi cok guzel ama bulbulu altin kafese koymuslar ah vatanim demis!!!
    Haklsiniz alisicam cunku alismam gerekiyor kendim icin olmasa bile dunyaya gelmeyi bekleyen bebegim icin alisacam.....

6. 23 Mart 2008
  7. kayserilim

kayserilim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam hilde hosgeldin kulube evet buralara alismak zor ama gordugun gibi bi sitede insan biraz olsun bu soguk ve belli olmayan havasartlari olan ulkeden uzaklasiyor sicak bi ortam buluyosun umarim bebisinide hayirlisiile dunyaya getirirsin allah yardimcin olsun unutma yanliz deyilsin her an paylasmak icin bizler burdayiz kendine iyi bak gorusmek dilegiyle

8. 19 Mayıs 2008
  9. ozllew

ozllew Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar bende ayni dertteyim yeni geldim ama alisiyorum umarim hepimiz icin en iyisi olur fisfisfis

10. 22 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Evet gercekten alismak zorda olsa alismak zorundayiz.Kendi vatanimiz civil civil burayla kiyaslama yapildigi zaman alismak cok zor,ama baska careside yok.Umarim cabuk alisirsiniz.Hilde cim anne oluyorsun hayirlisi olsun canim Allah anali babali buyutsun.Alisman icin sana bir ugras olur.Ozllew sende hosgeldin KK ya

12. 8 Ekim 2008
  13. caglayan78

caglayan78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba!ben cagla.bende wijchende oturuyorum.13 senedir burdayim.seninle tanismak isterim.msj birakirsan burdan sevinirim.slm.doe

14. 9 Ekim 2008
  15. ozlew

ozlew Daha ne olsun! Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslar arnhemdekiler neden bu sayfa burada kaldi.. yazin lutfen tanisalim bende arnhemdeyim bole kaldik tanisip birbiimize destek olalim
    arnhemden KK ya giren bu kadar kadin az bence

16. 9 Ekim 2008
  17. ozlew

ozlew Daha ne olsun! Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslar arnhemdekiler neden bu sayfa burada kaldi.. yazin lutfen tanisalim bende arnhemdeyim bole kaldik tanisip birbiimize destek olalim
    arnhemden KK giren bu kadar kadin az bence

18. 27 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Slm arkadaslar Arnhem uyuyo heralde bayanlar hadi yazin birseyler.Nerelerdesiniz?