arnica süpürge

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve zahter tarafından 11 Nisan 2009 başlatılmıştır.

11 Nisan 2009
    Konu Sahibi : zahter
  1. zahter

zahter tazedagkekigi.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bugün phılıpsin süpürgesi maratona baktım. fikir aldım. ama erkek arakadaşım arnica diye bir markadan bahsetti. bu markayı kullanan varmı? netten baktığım modeller çok büyük. küçük olarak su filtreli jumpo plus modeli var.
    fikirlerinizi bekliyorum.

2. 23 Haziran 2009
  3. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende arnica alcaktım canım ama son anda karar değiştirdim maraton aldım
    aldığım mağazada deneme şansım oldu sessiz ve güçlü emiş gücüne sahip çok beğendim

4. 4 Temmuz 2009
  5. bxixdxixxsxxsxxsx

bxixdxixxsxxsxxsx bülentin burcusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben aldım jumbo plus olanı arnicanın.bugün geldi peşin 165 e aldım.herkes tavsıye ettı.güvenılır ve eski bi marka bilindik yani.bence küçük te degıl tombık ve büyük.1800 w

6. 2 Eylül 2010
  7. notmegirl

notmegirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nerenin markası bu arnica

8. 3 Mart 2011
  9. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben de bugün arnica bora süpürge aldım.bu ara herkesin aldığı bir süpürge.hemen denedim.şöyle söyleyeyim.dört dörtlük bir süpürge değil.ama kötü de değil.çekiş gücü fazla iyi değil.yani halıyı öyle yerden kaldırırcasına süpürmüyor.turbo fırçası iyi süpürüyor.kıl,tüy ne varsa herşeyi çekiyor.fiyatına göre çok çok iyi diyeyim sizlere.ben 185 tl ye aldım.ama fiyat bazı yerlerde 200 tl olarak değişiyor.temizliği çok zor değil.süpürüp kovayı döküyorsun.diğer aparatlarında içini elinle temizliyorsun kıl falan dolaştığı için.yani çok zaman almıyor.eğer çok iyi süper bir süpürge almak istiyorsanız almayın arnicayı.ama orta halli bişey almak istiyorsanız iyi derim..